Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercingre gyulladáscsökkentő...

Piercingre gyulladáscsökkentő (alsó ajak)?

Figyelt kérdés
Phlogosol, betadine,tetran, kamilla tea már megvolt, mégsem akar "lemenni" a duzzanat... ráadásul belülről:( Ha esetleg rövidre vágta volna a piercier a szárat(pöttynél), ajánlatos lenne beletenni mondjuk karikát?
2010. júl. 28. 22:14
 1/5 anonim válasza:

Hú, betadine, a nyálkahártyára, nem a legjobb.

Phlogosolt javasoltam volna én is, mindenkinek ezt szoktam ajánlani.

Étkezés után öblögethetsz is vele.

Ugye a tejtermékeket kerülted?

A szárral kapcsolatban, meg ha meg tudod mondani, hanyas, akkor meg tudom mondani, h rövid-e, de kis esélyét látom, h a piercer rövidet adott volna.

2010. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdésekre mindig azt adom válaszul, hogy MINDENKÉPP menj vissza oda, ahol szúrták, mert ők biztos tudják a megoldást és segítenek is!
2010. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kamilla teával minden nap borogasd, pár nap alatt lemegy. esetleg vegyél be aszpirint, nekem az is segített, amikor be volt gyulladva.

És gyulladt piercinget ne cserélj, nem rövid az, amikor lemegy a duzzanat még hosszú is lesz. próbáld meg keveset piszkálni, és legalább napi 3-5-ször festőtlenítsd gyógyszertári alkohollal.

2010. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az alkohol, kiszárítja a sebet !!

Nem szabad.

Bírom a kontárokat, én szalonban dolgozom, és minden második ember visszajön, de úgy, h a "haverja mondta, h xy helyett, inkább ezt csinálja vele" Nem kell okoskodnod, hogy a spanod, a tűvel, amit a frissen elmosott bableveses fazékban gondosan kifőzött, átszúrta a búrádat, valami nagyon menő helyen, utánna bepacsmagoltad nagyapád pitralonjával, és milyen jó lett neked, mert még a fejed se rohad. Egészségedre, de a házi praktikáidat, tarsd meg magadnak.

Phlogosol a nyálkahártyán, jónak kell lennie, ha rendesen tisztítva van, minden étkezés után. Gyulladást fokozó termékek mellőzése, éés arra is kell ügyelni, h kemikáliák (fogkrém, kívülről arclemosó, szappan, tusfürdő) ne kerüljön a furatba!

Ha ezzel nem vagy elégedett, akkor fáradj be a szalonba, de ha hozzám jössz, és kiderül, h te vagy, a pics@d szétrúgom! :)

2010. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első: Nem belülről kenegettem betadine-al:) Csak kívül a lyukat.
2010. júl. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!