Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercing lett csinálva...

Ajak piercing lett csinálva itthon kedden Nekem. Steril volt minden, lehet baj van? Több lent!

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idő alatt múlik el a duzzanat? Még egy picit be van dagadva az ajkam, barátnőm azt mondta, kb. másfél hét... tényleg ennyi, vagy ez már így marad, vagy mi lesz? Piercer csinálta Nekem, csak itthon... nem szalonban.
2011. szept. 26. 05:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt senki :( Valaki! Még mindig fáj, és be van dagadva... :D
2011. szept. 28. 18:49
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

ha nem javult azota sem, akkor orvos. Eleg egyertelmu, nem tudom, miert kerdezel ilyent.


maganvelemeny: az osszes piercinges hulyen nez ki 65 eves koraban, a tetkoirol nem is beszelve... Megrancosodik a bor, es hiaba veszi ki a piercinget, a lyuk ottmarad. Van egy haldoklo (mas miatt haldoklik) 61 evesunk, de tudd meg, hogy nez ki. Szo szerint nevetseges. Mindig azon csodalkozunk, hogy ha iszik vagy pisil (ott is volt piercingje) akkor miert nem igy spriccel ki [link]

2011. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!