Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz vagy bután néz ki, hogyha...

Gáz vagy bután néz ki, hogyha egy fiatal, huszonéves nő a smink félékből csak szájfényt használ?

Figyelt kérdés
Persze ha az embertől senki nem várja el, hogy fullglam instasminkbe tolja minden áldott nap, akkor gondolom nem gáz. De h......lyén áll, bármit is kenek a szememre, plusz vagy nagyon nehéz leszedni, vagy le izzadom a nap folyamán... A szám széle meg ugyebár mitől izzadna LOL De nektek mi a véleménye ha valaki csak halvány rózsaszín csillogós szájfényt fest magára, jól néz ki?

2020. máj. 7. 12:21
 1/7 A kérdező kommentje:
nme polgár pukasztás a célom a kérdésel csak vélemény zerzés. Jöhet negatív és pozitív komment is ::):):):):):):):):):) Előre is köszi a komikat
2020. máj. 7. 12:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak szemöldököt festek, felteszek egy soros műszempillát és én is szájfényt használok. Alapozóra nincs szükségem és nem is bírja a bőröm hogy nem levegőzik alatta, ha van bőrhibám azt korrektorral fedem el. Hidd el azok a lányok ahogy kinéznek ig-n 1, azon retus is van jócskán, 2, élőben ahogy 'ül' a smink az arcukon cakey az egész. Messziről szépek közelről borzasztóak. De hát ízlések és pofonok.
2020. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam, hogy polgárpukkasztanál. Miért lenne gáz? Én sosem sminkelek, munkába is csak egy kellemes, nem túl erős rózsaszín rúzst teszek fel. Én sem szeretem, ha van valami az arcomon vagy a szemem környékén, mert én meg könnyezős vagyok.
2020. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik és jól áll, nincs vele semmi probléma.

Bár rajtam a szájfények mutatnak bután, éppen ezért a folyékony matt rúzsokat preferálom, abból is a karakteresebb színeket. Vastag, húsos szám van, és ha valami vizes/csillámos finishű termékkel kenem, attól tényleg lotyós és műanyag hatású lesz, nagyon rosszul áll.

Szóval: ez inkább egyéni adottságok kérdése. Sok emberen tényleg természetes hatású, - én ezt nem mondhatom el magamról.

2020. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szeretek semmilyen sminket egy lányon. Csak a természetes.
2020. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már azt se hasnálokmert könnyen elkenődik és nekem is kényelmesebb, "szabadabb mozgásteret ad", ha nme sminkelek
2020. máj. 8. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szájfény is felesleges akkor ha full natur vagy max fenyvedo tartalmu ajakapolot hasznalj az hasznos.
2020. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!