Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt ajánlanátok egy...

Milyen cipőt ajánlanátok egy elegáns huszonéves lánynak?

Figyelt kérdés

Nem hordok magassarkút. Alapvetően sokszor volt körömbenövésem, és úgy érzem hogy a topánkák is nyomják felül a körmömet, így nagyobb eséllyel nő be. Már 7x megműtötték.

Harántsüllyedésem is van, ami azt eredményezi, hogy talpbetétet kell hordanom, anélkül nekem nagy fájdalmaim vannak. Sajnos az ilyen kis félcipők vagy nagyon otrombák, kigyóbőr mintás, gagyi minőségűek, vagy nagyon sportosak számomra.

Elég visszafogott az öltözködésem, nincsenek mintás darabjaim, a letisztultságot szeretem. Milyen olyan cipő van egy ilyen problémás lánynak, mint én, ami elegáns is?

Ezekkel a férfias-jellegű cipőkkel sem vagyok megbarátkozva. Sehol nem találok magamnak valót.

Tudnátok ebben segíteni?



2016. ápr. 29. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez eléggé kemény helyzet :)

Járj nyáron mezítláb, az legalább egészséges :)

2016. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát jól kilőttél mindent. Nem hordhatsz magassarkút, topánkák kényelmetlenek, a félcipők és a férfias cipők nem tetszenek, sportos fazont nem akarsz...
2016. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félcipőket szeretem, csak nem találok normális kinézetűt. Illetve olyat is szeretnék, ami rendesen teljesen zárt, tehát mint egy futócipő, csak elegáns kivitelben.
2016. ápr. 29. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

CCC-ben nézz körül.

Nem lehet hogy széles lábra való cipőre lenne szükséged? Gyanús ez hogy minden cipő nyom.

2016. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
CCC-ből van a csizmám is. azzal semmi problémám van. Az ilyen zárt, de mégsem csizma cipőkkel van nagyon gondom. Magassarkúm is egy drágább fajta van, az nem nyomja az ujjacskáimat, de nem szeretném magassarkúban jártkálni nap mint nap. Illetve még egyetemre járok, szóval ki is néznének onnan rendesen egy magassarkúval. Nézelődtem már a CCC-ben, de nem találtam semmi fogamra valót. Illetve csak a lasocki-t néztem. Nekem azok a mérvadó cipők.
2016. ápr. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!