Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fogszabi mellé lehet monroe pc?

Fogszabi mellé lehet monroe pc?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék még a nyáron egy monroe pc-t, csak anya nem engedi mivel szeptemberbe fogják felrakni a fogszabit, és hogy az orvos mit fog hozzá szólni. De ugye, ez nem akadályozza hogy felrakassák, mert tényleg már nagyon szeretnék egy pc-t, és tábor elött meg szeretném csináltatni, a másik kérdésem az lenne hogy a pc-t kilehet majd venni hosszabb időre? (olyan 2-3 órára gondoltam)
2010. júl. 29. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a fogszabályzó miatt nem rakatnám pedig nekem is megfordult a fejemben (nekem augusztusba teszik fel a fogszabályzót) de inkább az orrpc mellett döntöttem..de hátha ír majd egy olyan valaki aki ért is hozzá valamit vagy van tapasztalata:D
2010. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
énis ebben bizom..:D
2010. júl. 29. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki 2-3 órára mert naon gyorsan benőhet,főleg ha még "frissen" csináltatod. :)
2010. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fogszabályzó felrakás után csináltattam.De szerintem nem fogja akadályozni az orvost ugyanis valami izével kifeszíti a szádat.De nekem a fogszabályzómba beleakadt egy jó párszor,pedig nem volt hosszú a szára.Egyszer majdnem ki is tépte.Szóval ezzel vigyázzatok.Az ínyemet teljesen lekoptatta,majdnem a fogam bánta és még a helye is ott maradt.Pedig már másfél éve kiszedtem.Nem éri meg,ezzel tuti nem fogtok kitűnni,inkább vegyülni.
2010. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fogszabályzó mellé nem csináltatnék piercinget. Mire begyógyulna, addigra meglesz a fogszabályzó. Akkor meg már lesz elég fém a szádban. :D
2010. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!