Monroe piercing?! *-*

Figyelt kérdés
Előnyök,hátrányok? Kb mennyibe kerül? Nagyon fáj? Nem zavar fogmosáskor vagy evéskor? Megérte, vagy megbántátok?:) :D Ha lehet olyan írjon, akinek van :) ;)
2011. márc. 14. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 3000 ft volt a szúrás és 1000 ft volt a piercingem!

Előny: szerettem volna, mert szerintem jól néz ki! :)

Hátrány: nekem túl hosszú a piercing szára alapból , úgyhogy kell belőle vágnom, mert mindegyik kilóg. :S


Mikor csinálták érzéstelenítő spray-vel befújták, úgyhogy nem fájt. Mikor már elment az érzéstelenítő, akkor picit! De ki lehet ám bírni! Szóval én nem bántam meg! :)

22 L

2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm.:)

És hány mm-esnek kell lennie, vagy mekkora az ideális? :) Én majd nyáron szeretnék csináltatni, ezért előre megtudakolok mindent!:) És szerinted melyik piercing a legjobb? Az ékszeres vagy pedig az az átlátszó, vagyis szilikonos?:) Bocsi lehet olyan nincs is, de szerintem érted milyenre gondolok:)

2011. márc. 14. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha maga a szár műanyag, az kevésbé rongálja a fogakat. A bogyó lehet rajta olyan amilyet szeretnél, nem fog látszani az alja...
2011. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. márc. 14. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia ! én Szoktam elég sokszor csinálni piercingeket. a lényeg hogy nem szabad rögtön "szilikonos" (műanyag szárúval) csinálni . a másik pedig először mindenféleképpen hosszabb szárúval kell hogy szúrják mivel ha bedagad összeszorítja a rövid szár a szádat nem fog begyógyulni és bele is nőhet belül a húsodba , amit rosszabb esetben sebészeten vágnak ki .. :S

Remélem segítettem.

2011. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem lassan 3éve van:) Nem bántam meg, 1hónap alatt gyógyult be rendesen. Az a fontos, hogy ha begyógyult megfelelő méretű szárat válassz, hogy ne irritálja a fogínyedet és akkor nem fog zavarni semmiben. A szúrás nekem fájt hiába érzéstelenítették(érdekes az orrpiercing kevésbé pedig azt nagyon érzésteleníteni se lehet-de már kivettem mert a 2 együtt sok szerintem). Hátránya nem nagyon van amúgy szerintem max. lehet hogy van akinek nem tetszik de az meg kit érdekel:)


19/L

2011. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Nekem is van orr piercingem :O:) És nekem se fájt...nekem lőtték :)

Szóval a 2 együtt már sok lenne?:( Mert sajnálnám az orromból...

2011. márc. 15. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:
2 pc hol van a soktól? :P csináltasd meg, de azzal számolj hogy rendesen ott marad a nyoma ha kiveszed. :/
2011. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem tervezem, hogy majd kiveszem:P :). csak félek, hogy nem áll majd jól:(
2011. márc. 15. 15:44
 10/12 anonim ***** válasza:
egyszer csak kiveszed! :) amúgy nem véletlenül szépségpötty a neve, a legtöbb embernek jól áll! csináltasd meg! hátránya csak a későbbiekben lesz, de persze te nem veszed ki! :D
2011. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!