Csajok, tippek?

Figyelt kérdés

Mindennapi sminkhez mit használtok?

Nalam alap a szempillaspirál, es nektek miből áll a mindennapi smink?



2020. máj. 19. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szempillaspirál, esetleg ha van időm tusvonal. Meg persze a szemöldökömet kitöltöm. Meg ha olyan kedvem van hájlájtert is nyomok

18L

2020. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapozo, puder, korrektor, szempillaspiral, highlighter, szemöldök gél, valamilyen szinezett ajakapolo vagy valamilyen könnyedebb szin nelkuli szajfeny


ha tudom hogy talalkozom van nap vegen vagy valahova elmegyek suli utan a barataimmal meg feldobok emelle egy ruzst vagy tusvonalat huzok

2020. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

korrektor, ha nem vagyok elégedett a bőrömmel, akkor egy kis alapozó

szempillaspirál, tus, szemöldökceruza, általában egy természetesebb highlightert is szoktam használni meg rúzs, néha szájfény

nyáron a t-vonalra szoktam púdert is használni, de amúgy nem kell, mert száraz a bőröm

2020. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból teszek fel szempillaspirált és megcsinálom a szemöldököm. Tust is gyakran használok.

Ha nem vagyok elégedett a bőrömmel, akkor alapozót, korrektort és púdert is teszek fel. Ha véletlenül így túl sápadt lennék akkor pirosítót is, de az ilyenkor nem gyakori.

Ha sok időm van reggel és unatkozom, akkor ezeken kívül kontúrozok egy minimálisan, használok pirosítót, highlightert, szemhéj festéket.

Rúzst nem használok minden nap, max színezett vagy színtelen ajakápolót. Igazából az a baj, hogy rúzsból nem találtam igazán tartósst, ami az evést is kibírja. A fényes rúzsaim nem bírják sokáig, a mattok meg csúnyán kopnak evés közben. Ezért csak akkor használok, ha programom van, és tuti nem fogok enni. Pl színház

2020. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én korrektort a szemem alá, erre púder, szemöldökspirál és begöndörítem a szempilláimat de nem festem ki, mostanában igy sokkal jobban tetszik.

Régebben minden nap alapozó, korrektor, púder, szempillaspirál volt az alap de ma már ez nem tetszik.

2020. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor, szemöldökceruza, tus, szempillaspirál. Néha visszafogottabb színű szájfény/rúzs/ajakápoló.
2020. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Érzékeny a bőröm, szóval mattító hatású primer, alapozó nélkül aztán korrektorral a szemem alatti fekete karikákat orvosolom, néha fixálom púderrel, ami általában csak mattító és színtelen. Néha fixálóspray-t használok és alkalmakkor rúzst és szemhéjfestéket használok, de ez ritka.

Karikákra a szemem alatt sokszor használok kontúrpalettát, krémesebb állagú és jobban fed.

2020. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, korrektor, púder, bronzosító, pirosító, szemöldök zselé, szempillaspirál, highlighter, és egy kis ajakápoló:)
2020. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alapozó, korrektor, bronzosító, pirosító, highlighter, kontúr, púder, szemöldökpomádé, szemhéjpúder, szempillaspirál, szemceruza, rúzs vagy szájfény.
2020. máj. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szem alá korrektor, szempillaspirál, szemöldökpúder és rúzs
2020. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!