Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Segítségek, tippek,...

Csajok! Segítségek, tippek, jól bevált 5letek kellenének. Hogyan vegyem le holnap a lábáról és éjjel?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a párom 20 éves. 4hónapja járunk.

Már szeretkeztünk is, Isteni vele a szex:$ na nem ez a lényeg:)

Holnap jön át hozzám d.u. és itt is alszik... és szeretném kicsit elcsábítani... valami ami úgy egy az egyben elszédíti, és leveszi a lábáról... valami jó ruci vagy éjjeli pajzánság...vagy újdonság vagy valami szexuális kis játék...esetleg romantikus dolgok...ilyenekre gondolok:)

Tuti ti is szoktátok úgy érezni hogy "na muszáj elbűvölnöm hogy más nőre gondolni se tudjon...és csak engem akarjon...és mégjobban meg akarom babonázni!"

Segítenétek?


2011. júl. 12. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

talán egy romantikus kis vacsi

együtt fürdőzés

Ruhatáradat nem tudom,talán valami szexi fehérnemű:)

Jó szórakozást nektek!Érezzétek jól magatokat:)

2011. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
főzz neki valami háziasszony imidzsben, aztán öltözz át valami szexi fürdőruhába és kísérd be a hálóba :)
2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom az én barátomat sokat kérdezgettem, mi az a ruha, ami elbűvöli, de változatlanul azt állítja, hogy akkor vagyok a legkívánatosabb, ha meztelen vagyok :D

Másrészről pedig azt mindig nagyon tudta értékelni, ha csak úgy, hirtelen "letámadom", minden előjel nélkül :D

2011. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

áhá:D köszike

arra gondoltam h felveszek vmi szexi fehérneműt...és kegyetlen leszek egy kicsit:D nem engedem h hozzámérjen hanem gyengéden kikötöm az ágyhoz:P és megcsókolgatom kicsit orálisan kényeztetem, huzom az agyát...és amikor könyörög csak akkor engedem el:)

2011. júl. 12. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
ezzel az ötlettel óvatosan, mert nem mindenki szereti ha megkötik (még akkor sem, ha gyengéden)
2011. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Kösd össze a cipőfűzőjét. Tuti leveszed a lábáról!
2011. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy közös masszást, az mindig bejön.
2011. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én párom a nővérruhának nem tud ellen állni! Hát beszereztem egyet! Gondolhatod... leesett az álla mikor meglátott, szólni sem bírt...
2011. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem főzz neki valami fincsit, járj a kedvében, egy picit itasd le borral :D (az romantikus, de ne sokat) És szexi fehérnemű: ami pedig legyen neccharisnya, tűsarkú, tanga, és fűzős melltartó (más néven korszázs). Ez tuti beválik ;)
2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!