Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » (Gyors válasz kéne) Szemöldökr...

(Gyors válasz kéne) Szemöldökre szappan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kezelhetetlen a szemöldököm (Dús, fekete, hosszú szálú) és nem használnak nagyon rá a fixálók. Hallottam, hogy a szappan szépen a helyen tartja és néztem róla videókat is. Egy próbát szeretnék tenni ezzel, viszont nem tudom milyen szappan kéne hozzá.

Azt hallottam üveges színű és ne krémes legyen.

Tudtok konkrétan terméket mondani erre a célra? Dm-be mennék vásárolni.



2020. máj. 20. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki a szemöldök laminálást :D Most kezdett bejönni divatba, kozmetikus tanuló vagyok és nálunk a vendégek szeretik :D

Egy próbát megér

Ha szappant veszel akkor vigyázz, hogy ne legyen bőr irritatív, nagyon sok szappanba tesznek szulfátokat, alkoholokat, tele vannak parfümökkel amik nem tesznek jót a bőrödnek

Mindenképp írd meg, hogy mi mellett döntöttél/mi vált be :D

2020. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszii a gyors választ, ment a zöld..pipa😂

Most nézem a manna termékeket, mert bio és nagyon pozitív értékelésű. Lehet megpróbálom először azt, aztán ha az nem válik be, akkor van egy szappan amit ajánlottak, de nincs a dm-ben (Yamuna márkájú körömvirágos szappan). Ha az se jön be, hát akkor marad amit ajánlottál, a laminálás.:D

Ha megvettem és kipróbáltam, akkor majd írok még!;D

2020. máj. 20. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Vágd le, hogy ne legyen hosszú szálú és akkor kezelhető lesz.
2020. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Uh próbáltam már.. nem tetszett a végeredmény..😂 gondolom kozmetikus szépen meg tudná csinálni, csak valahogy félek ettől.. az egész arcom karakteres lesz a szemöldökömtől, mert amúgy nagyon szép formájú és nem is kell kihúzni meg semmi, csak szeret egy két szál elkóborolni😂
2020. máj. 20. 12:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Na hát kipróbáltam a mannás szappannal a dolgot. 10/7

Szerintem ez a szappan nem fixál annyira, mint a többi, viszont tetszik nekem.😄 Nem kövül meg a szemöldököm, de formában marad. Utólag is lehet rajta könnyen igazítani.

Hátrány az az, hogy ugye az igazi funkcióját (hogy kb oda simítja a bőrhöz a szálakat) eléggé elbukta.😂 Viszont természetes hatást kelt, nem látszódik a szemöldököm és olcsó is amúgy:D Szerintem kísérletezek vele egy ideig, aztán ha lesz alkalmam, akkor veszek egy másik, erre a célra jobban megfelelő szappant.

2020. máj. 20. 15:44
 6/9 A kérdező kommentje:

Uuuristen lányok, kipróbáltam egy másik szappant.. hát ezek után a manna 10/5 csak!

Üveges kinézetű szappant nézzetek, és azok tökéletesek erre a célra!😍 teljesen ott tartja. 10/10

2020. máj. 21. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Miss portynak a fixalo géle megfelel erre a célra én ezt használom.
2020. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Alverde szemöldök gélje.
2020. nov. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most az essencnek van szemöldök szappanja és egész nap helyén maradnak a szálak.
2021. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!