Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! 15 éves fiú vagyok,...

Lányok! 15 éves fiú vagyok, és piercinget akarok a köldökömbe! Szerintetek esztétikus hozzá a köldököm?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. júl. 30. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fiúnak minek köldökpc?
2010. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi van a gay pride-on egy uj koldokpiercinggel akarsz villantani? Egyebkent a koldokoddel semmi baj, de a szort leszedhetned valahogy a hasadrol ha mar ....khmm ilyen kis b*zi vagy!
2010. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát elég homáros egy fiúnak a piercing... Nem hinném, hogy sok lányt fogsz találni, akinek ez bejön.
2010. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
fiúnak köldök pc?? istenem, de szánalmas 14/L
2010. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
buz1 e vagy?!
2010. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
csodálatos lesz majd ahogy a nagy szőrszálak közül kikandikál egy piercing... haspólót is fogsz hordani hozzá?
2010. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fiúnak tényleg minek köldök pc???????????akk inkább már ajak pc.
2010. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ha véletlen meleg is vagy...sztem nincs ezzel gáz.ha mindenképp szeretnél akkor csináltass.arra figyelj h az olyan emberek mint az előttem szólok ne nagyon lássák.

úgy értem az utcán ne viselj szűk vagy rövid polót.

ugyanakkor sztem elképzelhető van olyan piercing ami kicsit stílusosan passzolna.gondolom nem vmi köves csillógós akármit szeretnél betenni.pl:egy felete fehér dobókocka,vagy akár egy fekete halálfej.

otthon meg kit zavar ha látják...senkit

a te döntésed

20L

2010. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát a szőr nélkül nincs gond a köldököddel,de fiúnak köldök pierc ... érdekes. xD
2010. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Már megint a köldököd formájára vagy kíváncsi?
2010. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!