Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! 15 éves fiú vagyok,...

Lányok! 15 éves fiú vagyok, és piercinget akarok a köldökömbe! Szerintetek esztétikus hozzá a köldököm?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. júl. 30. 08:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
:DDDDDD Hát ez kurv@ nagy lol!!!!Köszönöm ezt, a kérdést, feldobtad a napomat:)
2010. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ezen jót röhögtem. vicces gyerek lehetsz :D:D

L/17

2010. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

azthittem h ez egy orluk xĐ


amugy szerintem nm kéne..ocsmányul néznél ki vele..

2010. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
vki küldje már be fuckyeahgyakorikerdesekre :D
2010. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

pfú komolyan mondom amikor behozta a képet megijedtem. el kellett takarnom a szemem. amikor másodszor ránéztem röhögőgörcsöt kaptam. félelmetesek a képek. még mindig a hatásuk alatt állok. bocsi. am meg ne legyél már ilyen homár.

17/L

2010. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal ne foglalkozz! Volt 1-2 értelmes, a többi csak cikizni tud. Tisztelet a kivételnek, természetesen. :)


Szerintem igenis VAN olyan srác, akinek van köldökpcje, és olyan "ránézel és orgazmus" pasi. XD Nem tudom, amúgy hogy nézel ki, de a köldököddel nincs gond. De mondjuk borotválni tényleg ajánlott, úgy jobban mutat a pc benne. :)

2011. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy 18/L vagyok. :)
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!