Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink, körömlakk és...

Milyen smink, körömlakk és kiegészítő áll jól egy sötétkék kosztümhöz?

Figyelt kérdés
A hétvégén elhívtak egy céges buliba, de nem igazán tudom milyen a "kötelező" megjelenés ilyen alkalomra. Szőke középhosszú hajam van és zöldeskék szemem, még csak húsz éves vagyok és fiú.
2008. nov. 24. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha húsz éves fiú vagy, akkor minek akaradok kilakkozni a körmöd, meg kisminkelni magad?

A céges bulira vegyél fel valami olyan ruhát, ami kényelmes, elegáns és jól is áll neked.

2008. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Jézus!

20 éves fiúk manapság lakkozzák a körmüket, sminkelnek és kosztümben járnak? Nagyon le vagyok akkor maradva. 33/n

2008. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Máskor próbálj meg jobb kamukérdést összehozni...
2008. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem kamukérdés. Miért ne vehetnék olyan ruhát fel, ami tetszik nekem?
2008. nov. 24. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Ha 20 éves FIÚ vagy akkor nem kosztumnek hívják hanem öltönynek . Minek körmöt lakkozni meg sminkelni?

Okoska nem a kényelmes öltözékkel van a gond, hanem ezekkel a hülyeségekkel amiket írtál...

2008. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút egyetértek az előző válaszolóval (én a 3. vagyok)

Minek akarod te kisminkelni magad? Körömlakk? Kosztüm? Nőnek kell öltözni? Szerintem akkor kérdezz ilyet, ha jelmezbálba mész.. Vagy max még koncertet tudnék elképzelni. De céges buli.. Uramatyám..

2008. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
max szájfényt és szempillaspirált, több nem kell
2008. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Képes vagy fiú létedre sminkelni, körömlakkozni, és kosztümbe járni? Ráadásul mindezt egy CÉGES BULIRA? Aztazúristenit... :S
2008. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha ez nem kamu kérdés és tényleg pasi vagy..és egy céges bulira mész..ez nem egy meleg bár,vagy traszvesztitás bulis valami?Akkor tudom csak ezt elképzelni..Vagy esetleg transzexuális vagy és a munka társaid ezt tudják rólad és elfogadják.?Na mind1..Mindenképpen a kéknek egy világosabb árnyalatát ajánlanám körömlakkban és szemhéjpuderben is.A szemed belső részét világosabb mig középtől kifelé kicsivel sötétebb árnyalatot használj!Nagyitja a szemet..a pasik is buknak rá:)

Egy kozmetikus

2008. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tus,szempilla spiral,piros rúzs,körömbe fekete vagy piros.
2020. jún. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!