Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi és milyen sminket...

Mennyi és milyen sminket használsz nyáron, amikor meleg van és izzad az arc?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanazt, mind mindig.
2020. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Alapból nem viselek alapozót/bb krémet/cc krémet így nincs amit leizzadhatnék. Általában rúzst, szempillaspirált és szemöldökport viselek.
2020. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyáron alapozót szinte soha nem használok pont emiatt, csak egy kis korrektort ha szükséges. Ezen kívül kb. ugyanazt, amit máskor is (szempillaspirál, néha tusvonal, szemöldököm szoktam még megigazítani, rúzs meg esetleg egy természetes hatású highlighter, de igazából kedv függő is, hogy mennyit sminkelek).
2020. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyet.
2020. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azért tettem fel a kérdést, mert nagyon izzad az arcom, és ezért alapozót feleslegesnek érzem. Tavaly nyáron használtam púdert, de azt is leizzadtam.
2020. jún. 9. 15:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon melegben nem használok alapozót, csak szempillaspirált, highligtert, rúzst, szemfestéket. Egyébként sincs annyira szükségem az alapozóra, csak azzal szebben mutat a smink.
2020. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fenyvedo, szemkarikakra kis folyekony korrektor, szempillaspiral.
2020. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Én se télen, se nyáron nem hordok az egész arcbőrre való terméket (alapozó, púder, BB krém, stb...). Tiszta pattanás lesz tőle a fejem :(
2020. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Naptejet viselek
2020. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fényvédő + van olyan por állagú 50 spf fényvédőm, ami olyan, mintha púder lenne, szépen kisimítja a bőrömet, közben véd is pluszban, és nem bomlik le, mint amit használok, mert ez már fizikai. Ezen kívül korrektort szoktam a szemem alá, mert genetikailag karikás, szemöldök ceruzát és spirált használok meg még szempillaspirált. Valamikor egy kis por állagú highlightert és pirosítót is, illetve nagyon halványan kifestem a szemem nude színekkel. Egyébként így sminkelek télen is egy átlagos napon, maximum akkor sima púdert használok.
2020. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!