Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bordó ruhához milyen színű...

Bordó ruhához milyen színű körmök, illetve smink illik?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 01:17
 1/5 anonim válasza:
Szia!Szerintem egy sima francia köröm és egy matt sötétebb púder szín elég, szempillaspirállal és tusssal.(sztem a cipő is bordó legyen).
2020. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Valamiért nekem most egy meleg türkiz vagy egy aqua zöld köröm jutott eszembe.

De lehet, hogy csak én vagyok túl extrém.

Ha vissza fogottabbat szeretnél, akkor szerintem egy nude árnyalatú, esetleg tejeskávé színű köröm megfelelő lenne, kis kövekkel :)

Smink is lehet nude-os, ha nagyobb alkalomra mész esetleg füstösebb (fekete vagy a barna árnyalatai).

Szem formától és típustól is függ.

2020. jún. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ruhával meg egyező árnyalatu köröm,vagy egy sötétebb barna,vagy ha nem szereted a körmödón az erős színt egy francia,vagy egy baby boomer,smink att fugg mi tetszik az arcodon a szemed vagy a szad,ha szemhagsulyos akkor vekony tus,melyito vonalban eldolgozott barna,esetleg mozgo szemhejra egy natur halvany rozsaszin,szempilla spiral,es akkor ehez valami nude ruzs egy kis szajfenyel felturbozva ami optikailag dusitja az ajkakat.

Piros rúzs is sztem illene hozzá,de akkor csak szempilla spiralal emeld ki a szemed meg egy halvany szemhejpuder is bele fér, ha pirositot szereted jobban ne vidd tulzasba, ha bronzositos vagy inkabb akkor valami fenyeset vekonyan eldolgozva, kis highliter szemzugba,kupido vonal ajaknál, arc csontnal és tuti jo lesz.

2020. jún. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezüst színű csillogó körmöt tudnék elképzelni egy visszafogott halvány rózsaszínes sminkkel
2020. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Akkor odafogyelek majd erre

2020. jún. 18. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!