Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben hol lehet orrpierc...

Debrecenben hol lehet orrpiercinget kapni olcsón?

Figyelt kérdés
Kozmetikus ismerősöm fogja belőni, így külön meg kell vennem a piercinget. Voltam már szalonban is, de ott nem volt vlmi nagy választék. Azzal is segítetek, ha tudtok a belvárosban piercingest mondani. Előre is köszi!
2010. júl. 31. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
őőő az arany jános útnál hogyha kimész akkor ott van a sarkon a meki és az utca végén elfordulsz őő... balra ott mész egyenesen utána ott lesz egy lámpa ott átmész és nemsokára ottlesz egy bizsus bolt na ott szépek vannak és olcsón de ott lehet venni ezüstöt aranyat is és nagyon olcsó (: én szeretem azta boltot (: azthiszem aza piac útca (:
2010. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hnap el is megyek:)
2010. aug. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!