Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám igy megcsinálni a...

Hogy tudnám igy megcsinálni a sminkem? (képek alul)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



olyan szép fekete neki a szeme , amikor én kihúzom a szemceruzával rögtön szürkéssé válik meg ilyen bemosott hatást kelt :S:S és felül mivel húzza ki?

előre is köszi a válaszokat ^^


2010. júl. 31. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szemceruza, szemhéjtus, szempillaspirál
2010. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rossz a szemceruzád!

rendelj az avonból ,jilian dempsey-set,én is azt használom!

nekem is igy szokott kifestve lenni a szemem,egyszerű.kihúzod alul és felül a szempilláid tövében,megigazitod,fülpucival és kész is :)))

2010. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

így énis jártam..

rossz a szemceruza vegyél másikat.. van ami nagyon halványan fog.. és szürkés is lesz.. és hamar elis tűnik..

énis néztem előszőr h most mivan.. aztán vettem másikat és jólett erős és igazán fekete:)

2010. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem kicsit komplikáltabb a sminkje. Alapozást stb. nem írom le.

Szemhélyra és alulra halványbarna krém állagú szemhélyfesték. Ezután a ceruza, alsó szemhélyadon a pillák feletti kis bőrt jó alaposan kihúzni, nyugodtan érhet alá is, mert a krémen el tudod maszatolni, hogy ilyen füstös hatást keltsen. Ezután jön a trükk, felső szemhélyra oda, ahol a homlokcsontnál kezdődik a szemgödör, barna púdert elmaszatolni. És ezután a felső pillák alatti kis bőrt is befeketíteni, szemzugtól a végéig. A végén ki is mehetsz a "vonalból", mert ott el tudod maszatolni. Tust ne használj. Ha végeztél, egy kis icipici fújás hajlakkal fixáld, nagyon óvatosan, hogy ne nézz bele.

2010. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mivan le lettem pontozva?

annyira okos vagy!

hogy fújjon a szemébe lakkot? -.-'

2010. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Doruss ***** válasza:
A pillák fölé használj szemhéjtust vagy szemhéjfilcet, alattuk persze ceruza, és szempillaspirál.
2010. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nyuszipo.Ok ***** válasza:
én youtubera birnám hogy miey cyrus makeup (:
2010. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nyuszipo.Ok ***** válasza:
felül pedig szemhéjtus
2010. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=BK2GVQTwhmM


miley cyrus makeup (sminkelés) vidi.nem miley sminkeli,egy csaj mutatja meg h csinálj Miley sminket:)


http://www.youtube.com/watch?v=UgX0W0nM2YU

<itt van még1, youtub-on több is van*-*

2010. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!