Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat/kiegészítőket...

Milyen ruhákat/kiegészítőket vegyek, ha úgy szeretnék öltözni, mint Abigail Sciuto az NCIS-ből? Hogy tudnám így megcsinálni a hajam és a sminkem?

Figyelt kérdés

Léci linkeljetek képe(ke)t!

Itt van pár kép, ha valaki nem ismerné:

[link]


[link]


[link]


2011. ápr. 20. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Látogass el néhány goth oldalra, mivel tele vannak divatgótokkal, ezért nem lesz nehéz dolgod.

A haj a legkönnyebb, kérdezd meg anyukádat, oviban hogy csinálta a hajad. XD Amúgy meg vágatsz egy ilyen frufrut, a maradékot kettéválasztod és felkötöd, mi ebben a bonyolult? :D

Kell bakancs, a cuccokat megnézed kép alapján, aztán ha látsz valahol hasonlót, megveszed, de javaslom a goth oldalakat megint, darkshop és társai segítenek. :D

Smink... egy bordó rúzs, némi fekete szemceruza, a lényeg, hogy szedd ilyen idiótára a szemöldököd (szvsz olyan természetellenes, hogy senkinek nem állhat jól) aztán még jóóóó látványosan húzd is ki, vagy festesd be.

2011. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lényegében egyetértek az elsővel. + ha látsz valakit akinek ilyen a stílusa kérdezd meg, hol vásárol.

Mást nem nagyon tudsz, csak külön-külön megvenni. Ez a csaj se egyik napról a másikra lett ilyen. Ráadásul rajta gondolom egy egész csapat dolgozott, hogy összeállítsák neki ezt a megjelenést.

A haja és a sminkje rém egyszerű.

2011. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azért ne legyél goth, mert tetszik a kinézetük...
2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Készülj fel, hogy ezek a ruhák kész vagyonba kerülnek, ez nem Jeans Club kategória... Pláne a bakancs, amilyen Abbynek is van, boltban még nem is láttam olyat, 30-40 ezerbe biztos fáj.


Tehát csak azért, hogy hasonlíts valakire ne költs egy vagyont.

2011. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A haj meg a smink egyszerű...

A ruhák... Ha jobban belegondolunk, Abby inkább metálosan néz ki, mint gothnak... Legalábbis én így látom: nem sokszor láttam rajta például fűzőt (konkrétan egyszer egy skótkockásat, de az szerintem poén ), hosszú hú-de-dárker-vagyok-hosszú-tüllös-csipkés-sok-alsó-szoknyás szoknya nem volt még rajta, inkább rövid, rakott, skótkockás szoknyákat hord, fekete gatyók, de van egy kockás nadrágja is (olyanom van nekem is^^), csíkos térdzoknik, vagy harisnyák, halálfejes pólók, topok.

Szóval a Darkshop meg hasonló szánalmas goth boltok felejtősek... Én turiból szerzem a cuccaimat, na nem az agyonkopott sz*rokat veszem meg azért :D Vagy nézz körül a TeszVesz.hu-n, ott is nagy kincsekre lehet akadni.

Egyébként én - majdnem - pont úgy öltözködöm, mint ő, de én már akkor így néztem ki, mikor az NCIS még sehol nem volt (vagy csak én nem néztem). Csak én nem sminkelek, és szőke vagyok.

A platform-bakancs az konkrétan egy vagyok, szóval azt hagyjad, meg szerintem valami borzalom xD

A harmadik válaszoló meg hülyeséget beszél, attól nem lesz senki goth, hogy úgy öltözködik, de mindenki hordja nyugodtan azt, amiben jól érzi magát, amiben csinosnak látja magát! Az úgyis kiderül, hogy érzed magad abban a skótkockás szoknyában, nem? :) Ha felveszed, és olyan érzésed lesz, mintha bohóc lennél, akkor úgyis leveszed...

2011. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!