Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkecsetet,sminkeket...

Milyen sminkecsetet,sminkeket vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Segítséget kérek tőletek sminkek terén.Milyen olcsó ecseteket tudtok ajánlani? Puder,bronzosító,szemhéjpúderhez,korrektor,szemöldökhöz?

Írhattok bármilyen ecsetet,ha nincs is itt,nagyon érdekel a téma!

Szintén olcsó sminkekből (de jó minőségű) milyet vegyek?Puder,pirosító,korrektor,rúzs/szájfény,tus stb.

Korrektorból olyan kellene,ami jó a szemalatti karikákra,és az arcon lévő bőrhibákra.Korrektorból lehet kettő különböző is!

Ha lehet,akkor ilyen DM-ben,Rossmanban beszerezhetőek legyenek,de más is jó.

Előre is köszönöm!

Egy tizenéves lány



2020. jún. 16. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Púder: Rimmel Stay Matte púder vagy pedig az Essencetől az All about Matt! púder.


Bronzosítónak én a Lovely bronzosítóját használom, én meg vagyok vele elégedve, de igazából ez az első bronzosítóm, szóval annyira nem vagyok benne tapasztalt.


Szemöldök: Az Essence vagy a Catrice szemhéjpúderát ajánlom.


Szemhéjpúder... hmm a RdeL Young termékeit én szeretem, ajánlom.


Szempillaspirálból a Maybelline Lash Sensationalt ajánlom.


Rúzsból a Maybelline Superstay Matte Ink, Essence This is me. rúzs, esetleg RdeL Young Stay4ever.


Korrektor.. hát a Maybelline instant anti-age eraser jó, de szerintem semmi extra, olcsóbbért is találsz ilyet... talán a Catrice korrektorának vagy az Essence Stay All Day korrektorának adhatsz esélyt. Amúgy vannak a többszínű korrektorok, mindegyik szín másmilyen bőrproblémára van, egyben lehet venni ilyen készletet, pl. Catrice Allround concealer palette. Viszont nekem ez az állaga miatt nem annyira jött be, de ha gondolod ezt, vagy valamilyen másfajta korrektor készletet kipróbálhatsz.


Tusból pedig a Lovely Celeb Eye Liner Kit készletet ajánlom, tus és szemceruza is van a csomagban.


Amúgy nekem van néhány For your beauty Rossmannos ecsetem, púderecset meg alapozóecset (de nem alapozóecsetnek használom). Illetve DM-es Ebelinből van szemhéjpúderecsetem, az is okés.

2020. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* Az Essence vagy a Catrice szemöldökporát ajánlom.
2020. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1. Köszönöm,sokat segítettél!
2020. jún. 16. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Olcsó ecsetek gagyig, nem lehet velük szépen dolgozni. Saját tapasztalatból írom... Sok olcsó ecetet vettem és nem voltam velük elégedett, aztán meguntam és vettem sigma ecsetet. Érdemes beruházni rá.

Olcsó ecsettől ne várj szép sminket.

2020. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4. Megnézem ezeket a Sigma ecseteket.Hátha találok valami megfelelőt.
2020. jún. 16. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Ecsetek real tecniques ecset szettje dm ben múllerben nézd meg amikre szukseged van azt a szetet vedd meg,van két szetes szemre valo ecset ami pont megfelel,egy satirozo, es egy egy egyszeru szemhejpuder ecset,beuty bronzosito ecsetje-rossman jó kis ecset én azt hasznalom bronzosito ecsetnek már évek ota,ruzsbol és szájfény essence,tus lovely tus szettje,revolutionak is jo a tusa illetve pirosito palettaja,korrektor maybeline fit me korrektorát én kb már 3-szor vettem ujra anyira jol eldogozhato es kozepesen fed,meybeline instant korrektora is jo,catrice camoflause korrektorát is dicsérik (bocs ha rosszul irtam de sztem érted) szempilla spiralbol meg igazabol mindegy mert mindegyiknek olyan a hatasa ha alapbol picik nem fog neked egy se muszempillasat csinalni, bár a miss portynak a rock I roll szempilla spirálja olcsó átlagos drogériai árban és valóban nagy különbséget csinál,nekem muszempilla hatást okozott.
2020. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6. Köszi!
2020. jún. 17. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem Essence ecseteim vannak, olcsók, de szerintem teljesen jók.

Szemhéjpúderből a Revolutiont szeretem a legjobban, ha jól emlékszem a Rossmannban lehet kapni, és ha esetleg van Müller is a közeledben vagy netről rendelés is szóba jöhet meg a Sleeket tudom ajánlani.

Korrektorból a Catrice camouflage az, ami szerintem jó és sokan mások is dicsérik, illetve én még az Elf 16 hr camo concealert szeretem (bár ezt is csak a Müllerben láttam eddig)

Az alapozót nem írtad, de ha az is kell, én a Catrice HD liquid coverage-t tudom ajánlani.

Szempillaspirálból én általában a Lovely termékeit használom, nekem azok váltak be a legjobban, illetve a Maybelline termékeiről hallottam jókat, bár azokat nem próbáltam.


A többi dologból nem tudok konkrét termékeket ajánlani mert vagy nem használok olyat, vagy még én sem találtam meg a megfelelőt.

De ha bármihez kellene még ötlet, vagy nem tudod eldönteni valamiről, hogy jó-e, azt ajánlom, hogy nézd meg a krémmánián, ott a legtöbb termékhez rengeteg vélemény van. (És nem csak a konkrét termékeket tudod megnézni, hanem ha ott beírod a keresőbe, pl. azt, hogy szempillaspirál, akkor kiadja a legnépszerűbbeket, amik általában tényleg nagyon jók)

2020. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8. Nagyon jókat írtál,azt hiszem,hogy az a korrektor lesz!😊
2020. jún. 18. 15:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!