Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ariana Grande Moonlight...

Ariana Grande Moonlight parfümről mi a véleményetek, tartós?

Figyelt kérdés

Az üzletben sajnos csak a papírcsíkra fújtam, a kezemre nem így nem tudom a tartósságát, viszont az illata nagyon tetszik. Mostanában nem tudok visszamenni az üzletbe de online tudok rendelni, ráadásul még kedvezőbb áron.

Elég vegyes véleményeket olvastam róla, bár a Sweet like candy-ről is és az rajtam nagyon tartós.

Nektek hogy vált be, szeretitek az illatát?



máj. 9. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy leírom, remélem, nem probléma, de… a legjobb szexparfüm. ❤️‍🔥💋

Hasonlít az Arira, de sokkal vaníliásabb, egyben fanyarabb, ami izgatóbbá teszi.

Pont azt a hangulatot csempészték bele, ami az ilyen alkalmakhoz kell.

Amikor felfújom, másra se tudok gondolni egész nap.

Nem idegesítően erős, de határozottan érezni, és tartós is.

A páromnak is nagyon tetszik.

máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hű, ez igazán meggyőző. :)

Jól írtad, nekem is az tetszett, hogy fanyar és egyben kicsit vaníliás. Nagyon szeretem a többi Ariana Grande parfümöt is de ez valahogy különlegesebbnek tűnt.

Még azt szeretném kérdezni, hogy télen és nyáron is tartósnak vélted?

máj. 9. 19:43
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egész tartós. Olyan mint az Ari, de nem olyan "kislányos" ha nem inkább nőies. Egy gyönyörű felnőtt nőn el tudnám képzelni. Nekem mind2 megvan, de rajtam szerintem az Ari jobb. De mindkettőt tudom ajánlani, csak attól függ milyet keresel.
tegnapelőtt 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!