Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogyha egy lány...

Miért van az hogyha egy lány szép sminkel,akkor mindenki megszolja hogy csak sminkel szép?véleményem szerint ha valaki sminkel szép csúnya már nem lehet,pl szép szinésznőknek is kiemeli a szépségét nem értem mire jo az irigység :/

Figyelt kérdés

#szépség #sminkelnijó #sminkeltarc
2020. jún. 19. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Te biztos szép vagy, ha már észből csak ennyi jutott.
2020. jún. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök hogy hasznos választ tudtál adni :) ülj le idd meg a kakaódat
2020. jún. 19. 05:49
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Mert ez nem feltétlenül így van.

Ha valaki csúnya, az sminkkel lehet szép.

Ha valaki szép, az sminkkel lehet szebb. De csúnyább is.


Ha valaki lebőg valakit, mert sminkel, akkor az illető megérdemli, hogy melegebb éghajlatra legyen elküldve.

Különben is... miért adnék egy idegen véleményére? Magamnak akarok megfelelni, ahogy az rendjén van. Nem holmi kamasz fiúcskák véleménye érdekel, akik szebbnek mondanak egy szolid sminket, mint a sminkmentes arcot, majd azt kiabálják, hogy "A TERMÉSZETES SZÉPSÉG A LEGJOBB"... közben meg nem tudják megkülönböztetni a fent látottakat.

2020. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

"ha valaki sminkel szép csúnya már nem lehet"

ez nagyon durván nem így van. Nézz meg a számtalan "power of make-up" képsorozatból/videóból egyet, döbbenetesek az előtte-utána fotók. Linkelek egyet, hogy lásd, mire gondolok.

[link]

2020. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Sokan beleesnek ebbe a csapdába: "A lány sminkkel szép"

Először is: Ilyenkor általában nem a lány a szép, hanem a smink. Amolyan IRL photoshop. Mint ahogy a #4 is mondja: A vakolat alatt bármi is lehet. Felkensz bárkire fél centi vastag alapozót, aztán arra már bármilyen arcot ráfesthetsz, mindent el fog takarni, ami alatta van...


A másik: A lányok többsége, ahogy én látom, nem a szépség miatt smiknel, hanem mert szeretik magukat összekenni mindenfélével. Látszik, hogy van rajtuk smink, de semmivel sem lettek szebbek, sőt, van aki még ront is rajta.

2020. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontozol le, nyuszika. Aki buta, az nem lehet szép, mert a butaság kiül az arcára. Tanulj meg inkább helyesen írni.
2020. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenki maga tudja, hogy hogyan szeretne tetszeni magának. Amíg én jól érzem magam a bőrömben addig biza nem érdekel ki mit mond. Én sem szeretek sminkelni annyira, de egy jelesebb alkalomhoz pl használok ezt meg azt. Egy nő szép akar lenni, tetszeni a párjának, esetleg másoknak, meg akar felelni a társadalomnak. Nem vagyok az erős sminkek híve, viszont azt vallom, hogy amíg valaki jól érzi magát úgy ahogy addig senkinek semmi köze hozzá. Egy nő akkor csodaszép ha boldog, akkor boldog ha jól érzi magát a bőrében, ha minden oké az életében. Manapság a sminkelés is egyfajta önkifejezés, kreativitás. Minden nő szép a maga módján, sminkkel vagy anélkül.
2020. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!