Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az,hogy sok ismert...

Miért van az,hogy sok ismert ember smink nélkül szinte felismerhetetlen,és majdnem ijjesztő?Ennyit "turbóznak" rajtuk sminkkel,fénybeállításokkal stb?Ennyire más a valóság,és más a film,és az újság kép?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Erre csak most jöttél rá? Nagyon sokat tud dobni egy emberen a smink.
2020. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddíg is rájöttem. Tudtam:) Csak most tettem fel itt kérdésnek.
2020. jún. 19. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is benne van ebben, hogy a felturbózott arcukat szoktad meg és ahhoz képest nagyon furcsa a természetes arcuk. Szerintem egyébként a legtöbb híresség semmivel nem néz ki smink nélkül rosszabbul mint bárki más. Ez inkább attól függ kit hogyan szoktál látni a legtöbbet.
2020. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen.Például nézd meg itt Novodomszky Évát smink nélkül.Elég nagy azért a különbség.Meg magazinok(Story,Best) is lehoznak olyat,ahol pl. narancsbőrük,ráncaik szembeötlőek. [link] ez: [link]
2020. jún. 19. 11:54
 5/13 A kérdező kommentje:
2020. jún. 19. 11:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Második kommentemnél jók a linkek.
2020. jún. 19. 11:55
 7/13 A kérdező kommentje:
2020. jún. 19. 11:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Sztárok smink nélkül googleba,egy csomó találat kijön rá. [link]
2020. jún. 19. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ijesztőek, smink nélkül is jobban néznek ki, mint az átlagemberek nagy része. Most az, hogy nincs rajtuk alapból műszempilla, fekete tusvonal, élénk rúzs, meg pirosító az szerintem nem meglepő. Ezek még teljesen normális "átalakulások". Az insta celebeké sokkal durvább, mert ők nem csak sminkkel, hanem fényekkel meg effektekkel is rásegítenek a szépségükre.
2020. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

Sokat számít a smink, de a megfelelő megvilágítás és a beállítás is. Ezek nélkül sok híresség is csak átlagembernek tűnik. Én mondjuk kifejezetten örülök, hogy ilyen képeket is látni, mert ez csökkent a torzításon, amit a média csinál a szépségideállal. Jó látni, hogy ők sem tökéletesek azért.

Amúgy szerintem így sem csúnyák, csak egyrészt szokatlan így látni őket, másrészt meg sok helyen a drasztikusabb különbséghez direkt egy előnytelen fotót használnak fel. Mindenkiről lehet szörnyű képet csinálni, még akkor is, ha amúgy szép az illető.

2020. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!