Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy barátom nagyon szeret...

Van egy barátom nagyon szeret engem de úgy ismert meg hogy sminkelve voltam megbeszéltem vele hogy sminkelem magam de csak kicsit segítség HELP hogy sminkeljem ki magam?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem ha szeret smink nélkül is elfogad, de sztem nézz utána h natúr smink / natural makeup

Pluszba még kihúzhatod a szemed tussal, de csak picit, meg egy kis szájfény, lehetőleg ami illik a szájad színéhez.

2014. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barátodnak mi köze ahhoz, hogy mennyire sminkeled magad? Te se mndod neki, hogy jobban tetszene, ha kisuzedné a szemöldökét, ez a te dolgod, hogy eldöntsd, mennyi sminkkel érzed jól magad. Persze egy esti filmnézéskor, miután ott alszik nem kell kikenned magad, ha eljuttok odáig, úgyis látni fog reggel.

De ha mindenképpen kis természetes sminket szeretnél, akkor alapozó (ha használsz), púder, spirál, szájfény, esetleg barna szemceruza.

2014. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!