Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Maybelline Tatto Brow...

A Maybelline Tatto Brow pomade vagy a NYX Tame&Frame Brow pomade éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Ti próbáltátok már valamelyiket? Melyik a jobb?
2020. jún. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen Maybelline pomádém van. Szerintem a legjobb az összes drogériás között. Extra tartós, könnyű vele dolgozni, a nap végére sem maszatolódik el.

A NYX terméket még nem próbáltam, de amit eddig próbáltam tőle sajnos... elég gagyi volt 😕, - de lehet, hogy csak a leggyengébb láncszemeket fogtam ki eddig.

2020. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Maybelline Tatto Brow pomade ezerszer jobban megeri mert nekem pontosan olyan Nyx-em van es egy vilagi szar.Lehuzas,rossz minoseg,es egyatalan nem lehet vele dolgozni,nem eri meg.
2020. jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy ízlések és pofonok:D Nekem a Nyx-es pomádé van meg, kb 3 hónapja. Én személy szerint nagyon szeretem. Tökéletes az árnyalat, rajtam tartós, nem száradt be, és egyenletesen lehet felvinni(mondjuk ahhoz ismerni kell a helyes technikát.) Én úgy szoktam, hogy kb 60°-ban megdöntöm az ecsetet, és óvatosan, szinte alig beleérintve kb 2x végighúzom a terméken. Pepecsesnek kicsit pepecses, nem vagyok vele meg fél perc alatt, mint amikor egy sima színezett szemöldökspirált használok. De azért a napi sminkrutinba beépíthető. :)
2020. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!