Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki nem preferálja még a...

Ki nem preferálja még a Maybelline SuperStay Matte Ink rúzsokat rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Nekem két szín van meg. Eleite nagyon szépen mutatott a számom mind a 20-as, mind a 15-ös árnyalat. 2019. decemberében vettem a rossmannba így leárazás alkalmából- ennek lehet köze hozzá? Vagy csak az én szám lett ilyen ócska??

2020. máj. 9. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom alapján ezek a mattra száradó folyékony rúzsok néhány hónap alatt megromlanak. Nem lesz büdi vagy penészes, egyszerűen csak nem olyan tartós, lassan szárad, csúnyán kopik. Vacak lesz.

Én azt találtam ki, hogy ezekből egyszerre csak egyet veszek, és akkor azt használom éjjel nappal. Így mire megromlik, a nagyja el is fogy.

2020. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az összes folyékony rúzsommal ez történik. Nekem is bevált az a taktika, hogy egyetlen darabot veszek és mindig azt használom. (Jó, nyilván ez erősebb színeknél nem biztos, hogy kivitelezhető, de én nude-okat használok csak). Pár hónapig elég egy, addig meg nem “romlanak” meg.
2020. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem nekem csak egy árnyalat van meg a 30-romantic nagyon tetszik a szine,viszont hatrany hogy optikailag sargitja a fogakat,illetve hiaba szarad meg ilyen ragacsos erzet marad utana lehet csak ennel az árnyalatnál,többet is ki akarok probálni több arnyalatot majd,illetve szaritja az ajkakat így alá kell hidratálni.
2020. jún. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!