Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Régebben kiszedtem a szemöldök...

Régebben kiszedtem a szemöldököm rossz helyen és így most egy folt van benne, amit nem igazán tudok eltüntetni.. Mivel próbáljam meg?

Figyelt kérdés

(Próbáltam az essence szemöldök porával, de nem igazán sikerült orvosolnom a problémát..)

Esetleg ricinusolaj? Arról olvastam, hogy visszanöveszti a szálakat, de nem tudom, ez mennyire igaz.. Vagy valaki tud valamilyen jó szemöldökre való sminkterméket, ami megoldhatja ezt? Előre is köszönöm szépen! :)



2020. jún. 23. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Semmi sem fogja vissza varázsolni pillanatok alatt a kiszedett szőrszálakat, idő kell, míg vissza nől. Annyit tudsz csinálni, hogy megpróbálod eltűntetni az üres foltot, akár egy szemcerka is jó erre a célra, hogy ne legyen túl feltűnő a hiányos folt.
2020. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A nagyobb hiány eltüntetésére nem a por a jó, hanem pl. a szemöldökceruza. Próbáld ki azt.
2020. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom :)
2020. jún. 23. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Én szemöldökpomádét használok, nekem például sokkal jobban bevált, mint a ceruza, de persze az is jó hely kitöltésére. A por viszont erre a célra nem való, azzal csak erősebb lesz a színe, de visszarajzolni nem tudod vele a hiányzó részt.
2020. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor beszerzem mindkettőt és meglátom melyik áll jobban a kezemre.. 😅
2020. jún. 23. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Aleverde kofeines éjszakai szérumját próbald ki szemoldokre szempillara,szempilla spiral formajaban kaphato és tus formajaban is,így könnyen felvihetőek,kuraként 1 honapig minden nap kend at vele majd mosd le egy langyos nedves tórlőkendővel mielőtt lefekszel.
2020. jún. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! :)
2020. jún. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!