Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz a...

Szerintetek nagyon rossz a szemöldököm?

Figyelt kérdés
13 vagyok, nem igazán akarom kiszedni, de állandóan piszkálnak miatta. Szerintem nem is vészes. Szerintetek? *kép lejjebb*

2013. márc. 24. 13:24
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. márc. 24. 13:27
 2/7 anonim ***** válasza:
A középen lévő szálakat én kiszedném. Amúgy nem.
2013. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, de miért nem akarod kiszedni/szedetni? Barátnőm is kiszedette kozmetikussal 13 évesen mert neki nagyon csúnya volt...
2013. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz! Tegnap láttam lopni a boltból!

Egyébként nem vészes! ;)

2013. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ért nem épp egy nőies szemöldök. nem szednék belőle sokat, de az első részén picit vékonyitanék na meg azok a felfelé álló szálak tényleg nem kellenének oda. Viszont azt ajánlom az első szedést bizd kozemtikusra, kb 500 Ft és ö kiszedi szépre amilyenre kéred, és utána te is tudod ujra szedni amikor látod hogy nő ki és még rövid látod melyiket kell kiszedned, igy nem rontod el. Elég 3 havonta ujra elmenni ha ugy érzed ujra levesztette azt a formáját amit a szakkmerber szedett. Hozzám is sokan igy járnak, közebn meg szedik maguknak. Ne ess neki magadtól mert nagy rá az esély hogy elrontod és az nagyon utálatos dolog amig ujra kinő....
2013. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyik választ!! :)
2013. ápr. 1. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha kicsit fésüld meg.
2013. máj. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!