Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A westend tatto szalonba...

Kilcso kérdése:

A westend tatto szalonba piercing szúráshoz kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam az oldalon hogy “piercing szúrást zárás előtt max. 30 perccel vállalunk.” Lehet hogy csak nekem nem egyértelmü, de most akkor kell időpontot egyeztetni?

#időpont #Westend #Westendtatto
2020. jún. 24. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem kell. de azert hivd fel oket, hatha a virus miatt most masak a dolgok, pl nem akarjak hogy tolongjanak stb
2020. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kell. Azt úgy értik, hogy kilenckor zárnak, tehát ne este 8:50kor menj oda, hogy szeretnél piercinget szúratni. De egyébként mehetsz a nap bármelyik részébe, nincsenek változtatások, én most voltam másfél hete, és igazából bemész, mondod mit szeretnél, kifizeted, aztán mehetsz is, az egyik srác behív és szúrják is
2020. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!