Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan oldalt/üzletet keresek,...

Olyan oldalt/üzletet keresek, ahol különlegesebb fülbevalókat lehet venni, ami NEM BIZSU (pl a leírásban)?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék néhány szép, különlegesebb fülbevalót, találtam is egy weboldalt, ahol gyönyörűek vannak és elvileg ezüstből (sok minden, ha nem is mind): [link]


Viszont innen nem merek rendelni, elvégre nem tudom megnézni se, hogy milyen élőben, + honnan tudhatnám, hogy tényleg ezüstből készült-e az ékszer vagy sem? Arról nem is beszélve, hogy a postaköltséggel már eléggé drága lenne, hogy csak egy pár ezüst fülbevalót vegyek.


Tudtok esetleg hasonlóan különlegesebb stílusú, jó minőségű NEM BIZSU ékszereket áruló márkát/oldalt/webshopot, ami megbízható/ti már rendeltetek onnan?


Köszönöm előre is!


(U.i.: mindenképp nemesfémnek vagy orvosi fémnek kell lennie, a bizsut nem bírja a fülem...)



2020. jún. 29. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

[link]

Szerintem itt nagyon szépek vannak, nagyon jó áron. Leírásban megtalálható az anyag is. :)

2020. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ha rákeresel hogy orvosi acél, vagy 925-ös ezüst, meg rászűrsz az ékszerekre, elég sok a találat. Mivel ez kézműves oldal, sok az egyedi ékszer, és a legtöbben ha valami teljesen egyéni elképzelésed van azt is elkészítik. Minden eladóról vannak értékelések, így te is láthatod, hogy tényleg megbízható-e az illető. Én több éve ismerem és használom az oldalt, és nem volt még negatív tapasztalatom. :)

2020. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!