Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek tetszik az ha...

Lányok! Nektek tetszik az ha egy fiú bal fülében egy apró fekete fülbevaló van? Különleges, semmilyen, vagy nem szép látvány?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az hogy a lányok a magas fiúkat jobban kedvelik? Mert 188 cm vagyok 14 éves fiú azért kérdezem. Amúgy meg nincs fülbevalóm csak gondolkozom rajta.

2015. febr. 1. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minél magasabb annál jobb ;) amúgy nem vetem meg az alacsonyabbakat sem, vannak szexi alacsony srácok is. a fülbevaló pedig lehet nagyon is szexi ha jól áll neked illik a stílusodhoz és tényleg csak egy pici pontfülbevaló.De az ilyen nagyon menőző, rocker, fültágítós stb. fiúk nekem személy szerint nem jönnek be.
2015. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig azon agyalsz, hogy kinek, mi és mennyire tetszik, elég keserű életed lesz.
2015. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a magasságod tetszene, a fülbevaló nem:)

17l

2015. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van akinek jól áll de csak keveseknek, ami a magasságot illeti, nekem a normál jön be, olyan 181, azért felhőkarcoló se legyen
2015. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) várom más lány véleményét is. Amúgy annyit hozzá fűznék hogy nem szoktam agyalni ki mit szól rám csak ha a buszon vagy iskolában úgy néznének rám mint egy ufora akkor az szerintem zaró tényező lenne kicsit. :)
2015. febr. 1. 13:35
 6/11 anonim ***** válasza:
manapság már nem olyan extra egy kicsi fülbevaló, nem fognak kinézni, megbámulni. (1. voltam 15L)
2015. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2-3 éve divat volt, ma már szerintem nemigazán..
2015. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A magassággal szerintem semmi gond nincs, én is magasabb vagyok és azt szeretem, ha legalább velem egymagas a párom.

Fülbevaló kapcsán engem nem zavar, főleg, ha kicsi. Egyik ismerősömnek is van, de neki van hozzá stílusa is. Viszont az ilyen C.Ronaldós csilli-villi gyémánt és a fültágító nem tetszik.

2015. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
páwa :D:D:D:D 14 vagy, majd kinövöd :)
2015. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Páwának nem tartom magam meg nem hordok bilisapkát beszarós gatyát stb... De lehet hogy igazad van azért köszi a választ ... És a többi választ is köszönöm. Ha más valakinek van még véleménye nyugodtan írja le. :)
2015. febr. 1. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!