Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tetoválást csináltassak...

Milyen tetoválást csináltassak magamnak? Színeset vagy feketét? Mi a divat?

Figyelt kérdés
És tényleg a nonfigurativ tetkó már nem mennö ? 30 éves férfi !
2010. aug. 1. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ne divat miatt csináltass magadnak tetoválást, az annyira béna =( inkább akkor semmilyen tetoválást ne csinálj.
2010. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nonfigurativ nem meno (sztem kimondottan gaz)

Reg rosszul allsz a dologhoz ha a divatot követed...

2010. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne a divatot kövesd.. legyen oka amiért csináltatod de ne a "divat..." múltkor láttam hogy egy kb 29-30 éves férfinek a mellkasára volt tetoválva a kislányának az arcképe (: szerintem ez aranyos (: vivien volt a lány neve szóval.. ilyesmi oka legyen..

pedignekem nem nagyon tetszenek a tetoválások de ez kifejezetten aranyos és szép volt. (:

2010. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

30 éves leszek ! Ezzel akarom meglepni magamat !


Eddig semmi életem nem volt , gyerekkorom nagyon gázul alakult sehova nem engettek el ! Haverjaim sem nagyon akattak ! Barátnöm is csak úgy 2-3 éve van ! Kiakarok törni egy kicsit ! Most már a szülök sem élnek !


Valami olyan ábrára gondoltam , ""ami lezárja múltat, és egy új szebb jövö felé vezet"" !


Kérlek mindenki segitsen !!!!

2010. aug. 1. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a divat,de szerintem ne ez határozza eg. Ugyanis a tetkó örök és ha ma a fekete a divat,attól még holnap lehet a színes vagy fordítva,de neked örök életedre ott lesz,tehát olyat csináltass,ami tetszik.
2010. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nonfig az minden második emberen van már, de ha neked tetszik, akk hajrá. én a helyedben mindenképp fekete-fehéret csináltatnék, mert az 20-30 év múlva sem fakul ki és lesz ronda. sztem jó ötlet lenne egy idézet ami kifejezi az előző életszakaszod lezárását. nem sablontetoválás, egyedi és még mondanivalója is van.
2010. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lezárja a multat és egy szebb jövő felé vezet... =)

ez egy szép gondolat:)

én valami madár mintát tetováltatnék ami épp száll..:)

a jelentése kb ugyanaz: elszáll egy jobb világ felé:)

2010. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!