Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltassak köldök piercinget...

Csináltassak köldök piercinget? Divat még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem annyira divatfüggő

ha lapos a hasad meg nem szőrös:D és tetszik akkor csináltass

2010. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyomorék vagy ha a divat miatt akarod berakatni.
2010. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne szúrass divat miatt. Szánalmas.
2010. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mióta kimentek a divatból a hasvillantós pólók (legalább 6-7 éve), azóta nem divat, hiszen ha van is, akkor se látja senki. De ettől függetlenül lehet szexi, hogy nem divat, és ha neked tetszik, akkor csináltass.

Ha meg nem tetszik majd, akkor kiveszed, van akinek marad két pici alig észrevehető pötty a helyén, de van akinek később egyltalán nem látszik, hogy volt.

Nekem pl nagyon tetszik és komolyan gondolkodtam rajta, de az akkori pasim (akivel 4 évig éltünk együtt), azt mondta, hogy szerinte k_rvás, így aztán nem csináltattam. De néha eljátszom a gondolattal és lehet, hogy egyszer majd amikor olyanom lesz megcsináltatom. Nem hiszem, h megbánnám....

2010. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
ha szép lapos hasad van,hát csináltass és csak akkor ha tetszik! Ne mások és a divat kedvéért!!én 22vagyok és kb 4éve csináltattam,strandra pl kisem mennék nélküle,annyira odapasszol vhogy úgy megszoktam.Nagyon mutatós pl egy rózsaszín fürdőrüha egy rózsaszin piercinggel a lapos hasadba ami megcsillan a nap fényében.És ha nem divat akkor mivan? te úgy jobban éreznéd magad és kész.Ez olyan h én szilikoncicit szeretnék,pedig kezd kimenni a divatból.mégis jobban érezném magam vele..az más tészta h nem lesz soha mert nagyon drága és azt a pénz értelmesebb dolgokra költöm ha összegyűlik valah :D de egy köldök pc 8000ből megvan!
2010. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj lapos has, ha nem akarsz toppokat hordani.

Nekem is van, 5 éve, de nem lapos a hasam, mert pl szülés után nem teljesen húzódott vissza, (valszeg már nem is fog), de attól még nem vettem ki, mert nem divat, meg mutogatás miatt van, hanem "életérzés", pont, mint a tetoválás;-P

2011. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a DarkArt-ba 3000-ért szúrnak, ami egy nagyon jó hely, normális szép piercinget meg kapsz 2000-ért, ami orvosi fém, és nem gyullad be tőle, 5E-ből megvan:-D
2011. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak divatból ne csinűáltass semmit magadon
2011. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
divatból... ezután most már a pasik is szúratni fognak?;D
2011. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!