Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az arany piercing (köldökbe)...

Az arany piercing (köldökbe) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
nekem a köldökömbe van, lassan 1 éve ezüst, de még mindig nem gyógyult be, ugyhogy aranyat rakatok bele lehet.azt biztos hogy birni fogja?
2010. aug. 2. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdésnek semmi köze a magyarázathoz, de semmi gáz. Amúgy pedig az arany piercing elég undorítóan néz ki, mellesleg nem is nagyon gyakori. Plusz ha nem gyógyult be 1 év alatt, szerinted az egészséges?
2010. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az arany nekem se tetszik, de ha nem birja mást nem tudok csinálni. kivenni meg nem fogom, még várok vele aztán ha tényleg nem gyógyul be,akkor ugyis muszáj lesz kivennem.
2010. aug. 2. 12:07
 3/12 A kérdező kommentje:
arra vagyok kiváncsi mennyibe kerül ugyhogy ha tudsz rá választ akkor arra válaszolj, ha nem akkor meg ne itt okoskodj.kösz
2010. aug. 2. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor még kicsit műveld magad, és térj ki rá, hogy hány karátos aranyat akarsz, mert nem mindegy, hogy nyolc vagy tizennyolc. Amúgy pedig megnézed, hogy kb. hány gramm egy pc, aztán beszorzod az arany Ft/grammjával.
2010. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

aki tud normális választ, az irjon, amugy nem is tetszik az arany piercing,meg drága is.

akinek ezüst piercingje volt-van,és allergiás volt rá, mire cserélte le?? mert kivenni nem fogom

2010. aug. 2. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer allergiás vagy rá, vagy kiveszed, v arany. 10-12,000-ért láttam szebbeket, ami olcsóbb volt csúnya. A határ a csillagos ég, minél drágább, annál szebb.
2010. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ,hát tényleg nagyon drágák:(
2010. aug. 2. 16:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél fehér aranyat! :) Amúgy miért nem használtál eddig ezüsz helyett orvosi fémet?
2010. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
fehér arany, az nem rossz ötlet, és szép is. ezt muszáj lesz kivennem mert nem akar begyógyulni, amugy már a bőr is kezd elvékonyodni, lehet hogy ki is fog esni? vagy ez mindenkinél igy van?
2010. aug. 2. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Hű, hát ha nagyon kezd elvékonyodni a bőröd, akkor az azért van, mert nem bírja a szervezeted és dolgozza ki magából.:S
2010. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!