Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing. Tapasztalatok,...

Helix piercing. Tapasztalatok, tudnivalók, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan gyógyul, és ápolni kell. Akkor jó, ha szúrják, és szerintem nem fáj (tragusos tapasztalat alapján). Szerintem szép, nekem is lesz. (:
2011. nov. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

több hónap a gyógyulási ideje, és ha begyullad az kellemetlen. Viszont szépen tud kinézni a porcban :)

Olykor megeshet, hogy vadhús nő rajta, de nem kell tőle tartani kb 1hónap alatt el is múlik. De pár hónapig ne feküdj azon az oldaladon, mert akkor könnyen begyullad Xd

2011. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És ha begyullad, mivel érdemes csökkenteni a gyulladást? Nekem 2 hete van, és ma délután éreztem, hogy be van gyulladva. Eddig semmi baja nem volt.
2011. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szúrás az egyáltalán nem fáj,emiatt ne aggódj!Viszont nagyon be tud gyulladni!Nekem majd 1 évig be volt,gennyedzett,nőtt rá vadhús.Kentem mindennel,amit eltudsz képzelni.Egy ideig nem zaklattam,hozzá se értem,nem kentem semmivel,és végül szépen meggyógyult.Ennek már 4 éve,és semmi baja,nagyon szép.Néha megtisztítom alkohollal!
2012. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a szúrás fájt, azt hittem odapisilek a székbe, de a gyógyulás problémamentes volt, egyszer sem gyulladt be.


Én szeretem nagyon, ki nem venném semmi pénzért. :)

2012. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!