Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú fekete szemceru...

Milyen márkájú fekete szemceruzát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nagyon régen vettem már szemceruzát és amit jelenleg használok már lekopott a márkája. Találtam itthon egy régi szemceruzát, kézfejemnél szépen fogott, viszont a szemem vonalánál már semmi se látszott.

Érdeklődöm, hogy melyik márkájú az, ami a szemvonalnál is rendesen erős fekete.

Előre is köszönöm a segítséget. :)



2020. júl. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Miss Sporty. Nekem csak az vált be.
2020. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Essence long lasting szemceruza

Avon true diamonds szemceruza

Miss Sporty szemceruza

Avon true szemkontúrceruza

Maybelline colosssal kajal

2020. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Régebben volt Miss Sporty szemceruzám és nagyon halvány volt a fekete szín a szemvonalamnál. Az nem jött be sajnos. Akkor lehet, hogy most már jobbakat gyártanak.

2020. júl. 11. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Maybelline colossal kajalnál életemben nem használtam gagyibbat...

Nekem az Essence sem jött be annyira.

Az Avon True tényleg meglepően jó, viszont ami nekem az abszolút kedvencem, és magasan ez vált be a legjobban, az a Smashbox Always on Gel Liner.

(Ez a hobbim, elég sokat próbáltam már tényleg.)

2020. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lovely tus szettje vált be ahoz jár egy fekete szemceruza azt használom a víz vonalamon.
2020. júl. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm a válaszaitokat.

Essence kajal fekete szemceruzát vettem és 100%-ban meg vagyok vele elégedve. ☺️

2020. júl. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!