Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen módon igényes kiegészít...

Milyen módon igényes kiegészítőket hordani?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak ezüst színű ékszerek vannak rajtam, vékony karkötő, vékony apró nyaklánc, orrpc, pötty fülbevaló, karóra. mindegyik visszafogott, de sok így együtt? Akkor is sok ha sima fehér pólóval veszem fel? Függ öltözködéstől? Láttam valami ilyen "szabályt" instan hogyha karóra van rajtad akkor vedd le a karkötőd mert túl sok, vagy valami ilyesmi. Ezek számítanak?

2020. júl. 15. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Amilyen módon jól esik. Ne engedd, hogy egy instagram poszt irányítson, nem lehet mindennek és mindenkinek megfelelni, felesleges is megpróbálni. Úgy öltözködj, hogy Te jól érezd magad a bőrödben, ez látszódni fog és sokkal szebb "kiegészítő" ez a kisugárzás, mint bármi egyéb, valaki által leírt ilyen hülyeség, hogy csak 1 karóra, de azt is a bal kezedre, és ne piros körömlakkot használj, ha ezüstszínű az óra szíja, meg csak lila sálat hordj, lehetőleg zöld foltosat, de csak akkor, ha négyzetes a szemüveged kerete, ha kerek akkor pirosat kék foltokkal.
2020. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alkattól is függ.


Ez a nagyon minimál egy törékeny, vékony csajon jól áll, de ha a lány nem ennyire gizda, elveszhet rajta kétszer ennyi is.


Ha pl vastag ujjra választassz gyűrűt, valami nagyobbat vegyél, mert a vékonytól csak még husisabbnak tűnsz.


És igen függ az öltözködéstől. Minimál stílushoz letisztult ékszer való, bohohoz keleties, nőieshez elegáns köves ékszer.

2020. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: nem, ezt a kérdést nem azért tettem fel mert itthon szorongok , hogy szarul nézek ki. Nekem így tetszik, vishont nagyon érdekel a divat. Nem azt kérdeztem hogy én hogy érzem magam jól a bőrömben, hanem hogy hogyan ízléses. Nem azért vannak erre "szabályok", hogy az ember szarul érezze magát tőlük, hanem mert optikailag és esztétikailag már kitapasztalták az emberek, hogy néz ki jól.

Második: köszönöm. Elég vékony vagyok. Általában minimál stílusú ruhákat hordok

2020. júl. 17. 10:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!