Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora méret az “orrra...

Mekkora méret az “orrra simulós” nostril piercing?

Figyelt kérdés

Először is, 3 hete szúrattam az orromba nostril piercinget, de minél előbb kiakarom cseréltetni , mert nagy lett a karika. Kicsit még be van gyulladva de mar egész szépen gyógyul. Kb mikor cserélhetem ki?


Másodszor, nem tudom ennek a szakszerű megfogalmazását, de olyan karikát szeretnék rendelni ami vékony, es úgymond “rásimul” az orromra, nem áll el mint a nagyobb karikak. Ilyeneket milyen meretben keressek , és hol? (:



#vékony #karika #Rásimul
ápr. 25. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Nekem 6 mm-es van, az a legkisebb.
ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gyógyulás után ajánlatos csak cserélni és ha biztos akarsz lenni akkor menj vissza a piercerhez aki szúrta és ott is ki tudják cserélni kisebbre
máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!