Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Hogyan beszéljem le a barátnőmet a hosszú hegyes műkörömről?

Figyelt kérdés
Eddig is volt műkörme, és eddig is mondtam neki h hülyeség, meg minek.. nem igazán hallgatott rám.. most ilyen hosszú hegyeset akar csináltatni ami sztem borzasztó. Van rá mód h erről lebeszéljen titeket valaki lányok?
2020. júl. 15. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Izé, hogy ne tűnjek bunkóbbnak, mint amilyen vagyok...


... szóval a seggét hogy törli ki vele?


Na, kimondtam.

2020. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ti nem szoktatok análozni? Úgy értem, ő neked... Így ne engedd meg, az durva lenne. Nem tudom ez miért jó, én biztos nem adnék pénzt műkörömre, ráadásul ott kell ülni órákig mire elkészül, és utána nem lehet vele semmit csinálni. Én legalábbis nem tudtam, pedig nekem egész rövid volt, alkalomra csináltattam, de utána le is szedettem.
2020. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
2-es vagyok. Természetesen a kérdésem akkor releváns, ha fiú vagy...
2020. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem a te körmöd, minek akarod lebeszélni?

Miért szarozod állandóan ha tudod, hogy neki tetszik?

És nem, nem tudsz minket lebeszélni róla. Főleg így.

18/L

2020. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
A barátnőd agyhalott. Az ilyet nem lebeszélni kell, hanem lecserélni.
2020. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha az nem elég neki, hogy gusztustalan és közönséges, akkor felesleges bármit is mondani. Vegyél neki egy szemüveget, ha már jó ízlést nem tudsz.
2020. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Ummm. Ne adj neki rá pénzt. Ha pedig nem te fizeted a manikűrjét.. akkor maradj szépen csendben :)
2020. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
87%
Az ő keze, (feltehetőleg) a saját pénzét költi erre, szóval nincs beleszólásod. Mondom ezt úgy, hogy nekem se tetszik, de magamnak nem is csináltatok. Másnak ha van, nem nézem, ennyi.
2020. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es: úgy mint mindenki más. Még mindig nem értem miért kérdezi ezt mindenki... Illetve semmiben nem hátrál a műköröm, ugyanúgy lehet vele létezni mint nélküle. Én pl. aprópénzt is fel tudok vele szedni, ugyanúgy mosogatok, semmi különbség a műköröm előtti és a mostani életemben


Kérdező: szerintem döntse el ő mekkora a körme, ha nem tetszik akkor hagyd el vagy nem tudom.

2020. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!