Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel csináljátok a szemöldökö...

Mivel csináljátok a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés

Én már nagyon régóta a Maybelline brow pomade-jét használom, de csak most jöttem rá, hogy nagyon mű a végeredmény.

Milyen termékkel tudnék természetesebb hatást elérni? Ti mit használtok?



2020. júl. 18. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Csipesszel szedem
2020. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben formára igazítom és befestem(refectocil márkát használok).


Ha sminkelni kell, akkor ahhoz többféle termékem van(por, ceruza, pomade és zselés-fésűs fixáló). Ezek használata hangulat függő.

2020. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én egy Catrice-es szemöldökceruzát használok, de ha nincsenek hiányok a szemöldöködben, akkor a por is jó ötlet

mindkettőt lehet úgy használni, hogy természetes legyen a végeredmény

2020. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak sötétíteni akarom, nem hiányos és a formája is rendben van, úgyhogy egy gyengén pigmentált fekete szemhéjpúderrel szoktam átmenni rajta aztán kefével kifésülöm hogy csak éppen hogy maradjon benne szín
2020. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj kevesebb terméket használni,és vékony szemöldökszálszerű vonalakat húzni.
2020. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csipesszel szedem, bár az egyik szemöldököm sosem olyan igazán szép, mert tizenévesen jól elrontottam magamnak. Sima, mezei drogériás szemöldökceruzával húzom ki, rajzolom meg, mert amúgy kicsit ritkás.
2020. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!