Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni fül lyukasztás: Nincs...

Otthoni fül lyukasztás: Nincs fertőzés veszély, ha otthon csináljuk?

Figyelt kérdés
Ha otthon lyukasztjuk, akkor nincs fertőzés veszély? Vagy ilyen egyszerű? Írjátok le hogy hogyan kell, és hogy biztonságos-e.
2010. aug. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom most hogy csinálják de én 20 éve otthon csináltam magamnak..Bal fülbe 2 lyukat a jobba hármat.

Lidocain sprével lefújtam,és az előre elkészített steril tűvel szúrtam át...Ha valamiért nem hatott a lidocain akkor jött a menet közben a jegelés..jégkockákkal hűtöttem..De mivel a bal fülemben is három luk lett volna,de egy kis "baleset miatt" nem jött össze.Ugyanis egy olyan ponton kezdtem szúrni ami iszonyatos fájdalommal jár,így abba hagytam de már késő volt.A fülem 4x-e bedagadt,és hetekig kellett a fülészetre járnom "ecsetelésre" Valami olyan ideget vagy pontot kaptam el ami ezt okozta..Mai fejjel már csodálkozom,hogy megtettem..

Ezért egy jó tanács! Inkább menj és lövesd ki.Sokkal gyorsabb és kevésbé fájdalmasabb..

38/N

2010. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld otthon!Nekem több lyuk is van a fülemen, de mindig kozmetikussal csináltattam, aki lefertőtleníti és eleve gyógyfülbevalót lő be, amit egy hónapig viselni kell.Én azt javaslom, hogy menj kozmetikushoz!
2010. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ma 12:39 még valamit..Nem biztonságos,mert akár komoly gyulladásod is lehet...Inkább fülbelövés..
2010. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké. Nem otthon fogom.
2010. aug. 3. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Több olyan barátom is van, akinek otthon lett kiszúrva a füle. Sőt, az egyiknek én magam szúrtam ki a fülét.

Ügyelni kell a sterilitásra, és hogy utána is ápolva legyen a friss lyuk (a biztonság kedvéért mi betadinnal kenegettük egy darabig).

De tényleg az a legbiztonságosabb, ha inkább kilöveted, vagy szúratod egy profival. Úgy biztos nem fordulhat elő olyan baleset, amit az első leírt. Viszont ha nincs fertőtlenítve, akkor persze úgy is előfordulhat fertőzés, ha profival csináltatod, és az se garancia rá, hogy utána nem gyullad be teljesen.

2010. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!