Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakk túl hamar lepattog?

Géllakk túl hamar lepattog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hete voltam egy viszonylag "új, kezdő" körmösnél. Nagyon tetszettek képen a munkái, valamint közel is van hozzám, gondoltam kipróbálom. Viszont sajnos már 6 nap alatt, 4 körmöm alján is elkezdett "lepattogni" a géllakk.

Mivel én is új vagyok ebben a témában, nemtudom eldönteni hogy vajon a körmösöm hibázhatott-e valamiben, vagy csak szimplán ne várjak 2-3 hét tartósságot egy géllakktól?


2020. júl. 23. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a körmös hibázott,nekem eddig sose pattogott le hanem lenőtt.

Karantén idején amikor nem tudtam menni másfél hónapig akkor kezdett el a vége felé lepattogni.

2020. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a körmösre gyanakodnék. Nem pattog le az olyan hamar!
2020. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetig van fent, de akkor is csak leno es nem pattog le sehol sem. Ha budapesti vagy, akkor tudok ajanlani egy nagyon jo kormost, szepen dolgozik es nem horror aron :)
2020. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!
2020. júl. 24. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!