Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 3000 Ft-os körömlakk is...

A 3000 Ft-os körömlakk is lepattog egy mosogatás vagy fürdés után?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 400 forintos se. 5-6 napig bírja.
2018. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem egyik sem. Fedőlakkal sem. Egy mosogatás és vége.
2018. ápr. 29. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatáskor húzz gumikesztyűt.


Én most vettem Rimmel 60 sec fehéret, és Max Factor X glossfinity átlátszót. Kb 3 napig bírta.

Nem mosogattam, csak fürödtem meg wc után kezet mostam, sokszor, mert gyakran járok pisilni. :D

2018. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, ez érdekes. Én főleg Rimmel, Essence, Trend It Up lakkokat használok Essence fedőlakkal. Mindennap hajat mosok. Mosogatnom nem kell sokat. Most ami fenn van kedd óta, még csak a hüvelyujjamnál meg a mutatónál van picit megkopva.
2018. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is Essencet veszek általában vagy Avonosat, de nekem egyik se tartós.
2018. ápr. 29. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy profi manikűr után kisebb eséllyel pattog le. Ehhez inkább egy hozzáértő körmös kell aki alapos munkát végez.

Ha rosszul van manikurozve a körmöm az azonos lakk 2 napig bírja, profi munka mellett akár 5 nap.

Inkább a színekbe találok különbséget én a lakkok között, Essie lakkok gyönyörűek.

Minden alapja szerintem az előkészítés és kevésbé a márka,

2018. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt szerencsém manikűrhöz, tönkre vágta a körmeimet, hogy papír vékonyak lettek és mindentől letörtek, vagy fél év kellett, mire helyrejött.
2018. ápr. 30. 14:13
 8/9 anonim válasza:
Szerintem az alaplakk lehet a kulcs, mert nekem az ezeréves Maybelline körömlakk majdnem két hétig szépen, törésmentesen kibírta alaplakkal (Essence) úgy, hogy anno, amikor vettem (több,mint 10 éve...)három napig sem bírta ki! Tehát most vagy az alaplakk az ok, vagy javult a korral a minősége,mint a boroknak :)
2018. máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az előző vagyok.Elfelejtettem mondani, hogy anno persze alaplakk nélkül használtam azt a lakkomat.
2018. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!