Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az jó hogyha én nem használok...

Az jó hogyha én nem használok alapozót se semmi mást, hanem csak magába korrektort a szemem alá. Nyilván a bőrszínemhez való, de igy ez jó, vagy akkor már az egész arcomra kéne rakni alapozót is a korrektor mellé, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincsen az arcbőröddel olyat problémád, amit el szeretnél fedni és egységes a színe is, na meg a korrektort rendesen eldolgozod, akkor semmi baj nincs ezzel. :)
2020. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki csak annyit használ, ha rendesen eldolgozod, és nem üt el túlságosan az arcod többi részétől, akkor jó.
2020. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a szemem alá és az orromra használok korrektort,soha nem használtam alapozót.
2020. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hogy csak a szemem ala, pattikra, meg orr konyekre raktam eldogoztam és arcom többi részére nem raktam belöle.

És senki nem szolt hogy gáz lenne pedig eleg beszologatos osztaly tarsaim voltak.

2020. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!