Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márkából használjam...

Melyik márkából használjam ezeket a termékeket? Ez vajon jól fog állni nekem?

Figyelt kérdés

Fogok menni bőrgyógyászhoz, hogy a zsíros-pattanásos arcomat segítsen rendbehozni. Reggel-este teafás szappannal mosom az arcom, amitől nem zsíros, úgy néz ki, mintha lepúderoztam volna.


Szeretnék sminkelni (17 vagyok), de csak minimálisan. Mivel szemüveges vagyok, arra gondoltam, hogy korrektor (ha kell) + az arcomra kevés bronzosító, highlighter, a szememre tusvonal + barnás szemhéjpúder, mivel a lencse kicsinyíti a szemem + alsó vízvonalra fehér szemceruza és szempillaspirál.


Kb. 14 éves koromban kezdett el érdekelni a sminkelés, de mindig pont olyan termékeket fogtam ki, amelyek nem passzoltak színben, vagy egyszerűen nem váltak be.


Még egy kérdés: ha nem teljesen egyforma a szemöldököm, de a mamám szerint nem baj az, de nekem mégsem tetszik, mert ha port tettem rá, baromira látszott, hogy más a formája, mit tegyek? Egyedül nem merek a szedésnek nekiállni, mert szemüveg nélkül nem látom😅, abban meg kitudja, milyen lenne.



2020. jún. 22. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
A számra egy sima, halványrózsaszín labellot szoktam használni naponta + arcmosás és kicsit az egyik ujjammal megigazgatom a szemöldököm.
2020. jún. 22. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Problémás bőrre én olyat használnék, amiben semmi irritáló nincs, pl. Clinique smink termékek.

Szemöldököd szedesd ki először kozmetikussal, utána már egyszerűbb lesz magadnak a visszanőtt szálakat kiszedni.

Próbálkozni kell, hogy kiderüljön, neked mi áll jó, meg gyakorolni, hogy szépen meg tudd csinálni.

2020. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is zsíros az arcböröm.

Az az igazság,hogy próbálkoztam már minden olcsó sminktermékkel,adtam esélyt több márkának,de nem vált be.

Sokszor éreztem én is,hogy talán nem a megfelelő szín,stb..

De csak vennem kellett egy kicsit drágább,szintén drogériás cuccokat,ami bevállt az én zsíros pattanásos arcbörömre.

A kozmetikus megoldja a bör problémád,és a szemöldököd is,ő legalább egyformára alakítja :)

2020. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Essence szemceruzaja jo.

Tus filces tust vegyel, maybeline highliter stick.

Bronzosito pszichians formula, vagy catrice sun glow bronzere.

Korrektor L'Oreal infelitible korrektor.

Maybeline false lift szempilla spiral.

2020. szept. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!