Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem kiborító,hogy sminkelve...

Nem kiborító,hogy sminkelve milyen szépek tudunk lenni,nélküle meg mennyire nem?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,hogy csak úgy érzem magam szépnek ha sminkelve vagyok. Ha már legalább a szemöldököm megrajzolom és felrakok egy soros vagy tincses pillát már is jó. Ha még alapozó,kontúrozás,szemsmink is van akkor meg pláne szép vagyok...de reggelente valami katasztrófa. Mintha beteg lennék 😅 karikás szem,egyenletlen bőr, vékony,ritkás szemöldök. Szóval napi rutin a smink,még ha enyhe is. De tök kiábrándító,h enélkül annyira semmilyen vagyok. Ti nem szoktatok így érezni?( Nyár típus vagyok, vagyis eleve " tompa,hideg,halvány" vagyok. Ezen nem tudok változtatni. )

2020. aug. 5. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Én nem azért sminkelek, mert az önbizalomhiány hajóján hánykódok, hanem azért, mert néha úgy érzem ki akarok emelni ezt-azt.


Sminkkel gyakorlatilag bárki lehet szép, míg nélküle nem mindenki az. De ha valaki nem szép, mégis olyan kisugárzása van, hogy az arcát figyelembe se vesszük, akkor az is valami, sőt fontosabb mint a vakolat.

2020. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Biztos tudod, hogy nem sminkelhetsz orokke.


En sosem sminkelek, nem is tudom hogy kell.


Ha ajanlhatok valamit, kezdj el egyre kevesebb sminket hasznalni. Nem kell naprol-napra, inkabb csak hetente. Igy konnyebbeb megszokod a sajat arcod, esetleg masok is.


De ne felj felvallalni a sminktelen arcod, hiszen az az igazi ened.

2020. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
69%
Nélküle is szépnek látom magam, csak nem az a típus vagyok, amit szeretek. Szép a bőröm, de fehér, így önbarnítózok, mivel nem akarok napkár, festem a hajam, mert alapból aranyszőkés, és ez a legutáltabb hajszín számomra, senki se tetszik, csak fiúkon. Aztán kell rúzs, hogy kiemelje az egész színegységet, amit összehoztam. Ezek nélkül is van önbizalmam, de nem érzem magaménak, erősebb személyiség vagyok, mint smink nélkül tűnök.
2020. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem, en ritkán sminkelek es akkor is azert mert kedvem van hozza.

Nekem is vannak karikaim, szeploim is es akkor mi van? Megtanultam elfogadni őket

2020. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem, en így se úgy se vagyok szép.
2020. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak karikaim, es pattanasaim itt ott épp hol jön ki új tini vagyok, meg ugye a mitesszerek, de smink nelkul megyek le a boltba, orvoshoz, vagy barhova, főleg most a maszk miatt tartom feleslegesnek mert ugyis a maszk lehozza a sminket mivel hozza er, ezert hagyom, meg nemreg volt szemfertozesem ami hala istennek javult, de ez miatt sem sminkeltem, és megtanultam magam szépnek látni smink nélkül, szemoldokom smink nelkul is van, és szempillam is, szóval van ami keretezze az arcom, szam szep formas, a böröm nem tökéletes de ez van, elfogadom a hibákát elég problemas a böröm de vaktozo kor, igyekszem termkekel helyre pofozni de amig ilyen nagyon nem tudok vele mit csinalni, smink nélkül is kell hogy önbizalmad legyen, az is a te arcod, hiaba vannak rajta "hibák" persze a smink egy jo dolog én pl sminkes akarok lenni mert szeretem csinalni, de anelkul is kell hogy legyen önbecsülésed, illetve minden áldott nap napvégén le kell mosni a sminket ha csak nem akarsz aknét kapni a börödre meg szemgyulladást kapni, én mindig lemostam, és igen valoban kicsit másabb a kontrakszt de azis szép.
2020. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én a lehető legszelídebben sminkelek. Szemöldökömnél csak ki szedem a kilógó szálakat, nem festem meg. Nyáron ha megyek valahova, maximum csak szempilla spirál, mert az alapozó az izzadság miatt lefolyik az arcomról. Télen, tavasszal és ősszel kevés alapozó használok, de csak ha megyek valahova.

Ápold szépen az arcodat, használj megfelelő arclemosót, valami hidratáló krémet, illetve hideg vízzel mosd az arcod és szép lesz a bőröd 😊 nem jó nehezíteni az arcodat a sok sminkkel.

2020. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alapozót én sem használok mindig, melegben nem. BB krémet szoktam,és barnitós hidratálót. Én mindig javítani akarok magamon,dd smink ugye csak estig tart. Ezért lenne jó szemöldök tetoválás,és pilla ami mindig fennt van. Sokszor el határoztam h természetesebb leszek,de annyira nem jön be,hogy nem bírom sokáig. Na nem mintha valami plasztikcica lennék,de van póthajam, műkörmöm, cici megcsinálva,de egyik se sincs eltúlozva. Szőkítek is. 1 hónapja elhatároztam h barna leszek. És kb láthatatlannak éreztem magam tőle. Akkor nem is sminkeltem mert ugy voltam vele h "barna hajhoz minek" tudom hülyeség,mert máson tud tetszeni a barna haj.
2020. aug. 5. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdező nem beléd kötni akarok de némi kisebbségi komplexust vélek felfedezni önmagadban, cici megmütve hány éves vagy? Amugy meg fogadd el magad, ha szoken erzed jol magad es egy kis sminkel hat tedd.
2020. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:
88%
Uhh, ez bizony hatalmas önbizalomhiány. Én is ilyen voltam 20 évesen, igaz nekem nem volt pénzem cicire, meg nem volt póthajam akko rmég, most már van, mert a sajátom nem annyira dús, mitn szeretném, de a többi nagyon túlzás. Tökéletes tükre vagy annak, mi lehettem volna, ha folytatom a fejembe ültetett gondolatok öntözését. Hidd el, nem kellenek ezek, vdak azért, hogy feldobd a napodat, nem pedig, mert nélküle ronda lennél. Kicsit mélyülj el magadban, hogy boldog lehess, szabadabb. Ezeket mind mások tették veled, nem a te véleményed, hogy csak szőkitve lehetsz jó, műcicivel.
2020. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!