Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó drogériás BB, CC krémek?

Jó drogériás BB, CC krémek?

Figyelt kérdés

Szerencsére nincs olyan sok pattanásom, amik vannak azok sem feltűnőek, így inkább vennék bb, cc krémet, mint alapozót.

Viszont sajnos nem vagyok a leginformáltabb ember a sminkek terén, ezért a Ti segítségeteket szeretném kérni!

Tudtok esetleg jó minőségi, de drogériás ilyen krémeket?



2020. aug. 8. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bourjois healthy mix bb krém nekem nagyon bevált.
2020. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Garnier bb krémjét ne! Nekem a grefuitos uj valtozat hatalmas pattanásokat okozott a homlokomon meg sorban pattogtam ki amikor azt használtam szóval azt semmikép, biztos van maybeline, vagy ezeknél a márkáknál, dm rossmanba de igazabol a közepesen fedő alapozok is siman bb kremek. De vichy mireblend alapozoja az felér szinezett hidratáló bb kremnek.
2020. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!