Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akiknek zsíros bőrük van...

Akiknek zsíros bőrük van hogyan sminkelnek?

Figyelt kérdés
Nekem nem marad fent túl sokáig a szemhéjpúder vagy a szemhéjtus. Alapozót meg púdert nem használok.
2010. aug. 4. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem zsíros a bőrőm, de viszont azt tudom, hogy sokkal, de sokkal tartósabb marad a smink, ha púdert használsz előtte. A szemhéjadat púderozd be először és utána tedd rá a szemhéjfestéket és a tust. Hidd el tartósabb lesz! :)

Én is a kozmetikustól lestem el és ő is mesélte, hogy így tartósabb.


18/L

2010. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a szemhéjamra vékony rétegben testápolót szoktam felvinni, szerintem az is jó.
2010. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én zsíros bőrű vagyok!

Nyáron nagyon fénylik a bőröm. Púdert használok ilyenkor csak, alapozót csak télen. A szememet tussal húzom ki, az nem kenődik szét. Szeméjamra általában ugye rakok púdert mint az egész arcomra, úgyhogy ez sem fénylik annyira meg nem zsírosodik. Szeméjpúdereket egyébként is használok, az is jó.

Arcot sminkelés elött mindig mosok szappannal, nekem jobb ha szárit valamennyit. A bolti kencék nekem nem használnak. :(

17L

2010. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!