Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozó/púder kéne az...

Milyen alapozó/púder kéne az én erősen zsíros és pattanásos arcomra?

Figyelt kérdés

Igazából most Miss Sporty alapozót használok, de nem is fed tökéletesen meg kb egy óra múlva "leolvad" a fejemről a zsír miatt?

Mit ajánlatok?

Márkát és árat is írjatok légyszi, meg h hol tudom beszerezni! (pl Rossmann, DM)

17/L


2011. szept. 22. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ajanlom ezt a mostanit!! Tulajdonkeppen barmilyen sminkcuccon sporolhatsz, az alapozot es a pillaspiralt kiveve! Szerintem szanyj ra penz, szulinapra kerj akarmi! A clinique-sek nagyon jok, menyj el egy markaboltba, es kerd elado tanacsat a megfelelo alapozo kivalasztasa vegett! 7ezer ft egy tubus, de keves is eleg, es nekem tokeletes fedest biztosit:)
2011. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek, alapozón ne spórolj!

Clinique nagyon jó, de nekem pl. az Yves Rocher mattító alapozója is nagyon bejött. Olyan 5000 Ft volt.

2011. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami habállagú kellene. Maybelline habállagú alapozója esetleg?
2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!