Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tekintetek az olyan...

Hogy tekintetek az olyan férfiakra akik egy rockosabb sminket pakolnak a szemükre?

Figyelt kérdés
Én szoktan sminkelni, nyílván meg van az a kör ahol ez baromi előnyös, és pont ezért nem is hagyok fel ezzel a szokással, de érdekel, hogy az átlag ember miként vélekedik erről.

2020. aug. 12. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

David Attenborough természetfilmjein nőttem fel és abban láttam, hogy a párzani kívánó hím kakaduk kihívó tolldísszel, násztánccal és kotkodácsolással csábítják magukhoz a nőstényeket.


Ilyen értelemben szerintem nyilvánvaló a párhuzam, úgyhogy nem lepődöm meg.

2020. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jah ez teljesen valid. Én is Attenboroughon nőttem fel azért is nyomom így a párválasztó táncot:

https://www.youtube.com/watch?v=SJjMX2W1el4

2020. aug. 12. 10:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel mit csinál egy vadidegen ember.
2020. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Ismerem a stílust, de mindig is baromi vicces ripacskodásnak tartottam a glamrockot :D Ettől függetlenül baromira nem érdekel, ha ilyen látok, ettől még nem tekintek sehogy az illetőre. Kevés a véleményformáláshoz.
2020. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

nem vagyok nagyon benne a rock témában, inkább öcsém hallgat, meg ha valami megtetszik annak elkérem a nevét, de szerintem én az "átlag ember" kategóriában most jól elleszek.

nálam lányként pluszpont, mert egyrészt ha figyelsz rá, hogy legyen rajtad smink, akkor az eleve valamiféle törődés a kinézeteddel, plusz jó, hogy van önbizalmad és csinálod ami neked tetszik és nem nyuggerek szépérzékének akarsz megfelelni.

2020. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Kisérteties a hasonlóság a magyar mulatóssal...
2020. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfias az arcod és nem nőies a smink, nekem tetszik. A rockzenét is szeretem fiatal korom óta.
2020. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon tetszik. Bár én afféle rocker-goth-glamos-punk hibrid vagyok, ezért van benne elfogultság.
2020. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Metálos lévén tetszenek a kihúzott szemű pasik, már amelyiknek jól áll.
2020. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem kavarja fel az állóvizet, de pont hétvégén láttunk egy srácot, és anyum először transzneműnek, utána homoszexuálisnak nézte. Szóval szerintem a mai fiatalokat nem túlzottan izgatja, de az idősebbek, akik távol állnak a rocktól erősen megbotránkoztatja
2020. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!