Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb márka, minőség,...

Melyik a jobb márka, minőség, tartósság stb. szempontjából? W7 Cometics/ Makeup Revolution/ NYX? A szemhéjfestékek tekintetében érdekel, amiket a Make Up Plaza-án lehet rendelni. Illetve, mik a vélemények a Make Up Plazaról?

Figyelt kérdés

Make Up Plaza, kiszállítás, korrektség, ár stb.

Makeup Revolution

NYX

W7 Cosmetics

minőség

tartósság



#ár #minőség #korrektség #tartósság #NYX #Make Up Plaza - kiszállítás #W7 Cosmetics #szemhéjfesték paletták
2015. aug. 12. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A Make Up Plaza már vagy 7 éve létezik, szerintem ez a mai világban egy jó pont! Véleményem szerint ők a legjobbak Magyarországon. Rendkívüli a termékválasztékuk, iszonyat jó az ügyfélszolgálatuk (tényleg nagyon profik!), piszok gyorsak és űber kedvesek. Még soha nem találkoztam ennyire vevőorientált webáruházzal. Intelligensek, türelmesek szóval nekem abszolút favorit. Példát vehetne róluk jónéhány webáruház!


MÁRKÁK: szerintem a legjobb szemfesték a SLEEK. Sokkal jobb azoknál, mint amiket felsoroltál. Ezt is lehet a Make Up Plaza ban kapni. Úgy olvastam egyszer valahol, hogy világ első 5 legjobb szemfestékei a SLEEK Makeup festékei. Vettem is belőle és jelentem soha ilyen jó festékem még nem volt, extra pigmentált, nagyon-nagyon minőségi és rendkívül jó az ára. A MRevolution meg sem közelíti, a W7 az egy erős közepes, a NYX meg egy Amerikából érkező kint olcsó kínai márkának számító tömegcucc. Mivel olcsó, ezért sok fiatal ezt használja és ők telepakolják vele az internetet (ezért hallani róla többet).


Remélem tudtam segíteni.

2015. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó kis összetett kérdés.


Kiszállítás gyors (1 munkanap), ár a legjobb. Korrektség? Ezt hogy érted? Nem volt velük még bajom, szóval szerintem korrektek.


Szerintem a Makeup Revolution nem olyan jó márka, de sokan használják. Olcsó kínai termék.


NYX: hát vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Kínai termék, függetlenül attól, hogy a design az amerikai. Vannak jó termékei, de vannak nem olyan jók is. Volt pl. egy csillámos tusom ettől a márkától és kvázi 2 használat után beszáradt.


W7: még nem használtam


Minőség, tartósság? Hát ez így elég tág kérdés. Szerintem minden terméknek más és más. Szerintem konkrétan tedd fel a kérdésed egy bizonyos termékre, mert általánosságban nehéz véleményt írni egy márkáról, hiszen lehet, hogy az egyik terméke csúcs, a másik meg kevésbé.

2016. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!