Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Zara parfümök melyik nagy...

A Zara parfümök melyik nagy parfümök koppintásai? Konkrétan a Fruity és az Oriental érdekelne.

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyesen nem teszteltem még egyik Zara parfümöt sem.

Azt tudom, a Red Vanilla illatot sokan hasonlítják a La Vie Est Belle-hez, a Gardeniát a Black Opiumhoz, a Pink Flambé-t a Juicy Couture Viva La Juicy-hoz.

A két említett illatnál egyiknél sem találtam említést híres hasonmásról semmilyen platformon.

2020. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tartanak túl sokáig de ez minden zarás parfümre igaz 2 óra múlva már meg se érzeg ha igazán jó parfümöt akarsz nézz be a douglasba vagy a marinnaquadba
2020. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van néhány parfümöm a Yodeymától (remélem, jól írom), azok szinte megszólalásig hasonlítanak a világmárkák eredeti parfümjeihez. A fűszeresebb illatok akár egész nap is tartanak (nekem az Olympea parfüm másolata van meg ebből a márkából, nagyon tartós és szinte ugyanolyan illata van, mint az eredetinek), viszont a virágosabb, frisebb illatok csak pár óráig tartanak (a Chanel Chance parfüm eredeti és másolat verziója is megvan, kábé ugyanolyan az illatuk és a tartósságuk is).

Megtalálod a teljes parfümlistát a márka honlapján, az eredeti illatok összehasonlításával, de több ilyen márkát is hallottam már, akik kifejezetten világmárkákat másolnak le és adnak el sokkal olcsóbban parfümöket.

2020. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NEM a koppintast akarom megvenni, pont a forditottja erdekel, hogy melyik az EREDETI illata a zara parfumoknek.
2020. aug. 17. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg őket a Fragranticán. Mindegyiknél van több (jellemzően drágább, márkásabb) parfüm, amikhez a felhasználók szerint hasonlít.
2020. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!